Один День Голодування Омолоджує Організм На 3 Місяці. Через Півроку Або Рік Ви Станете Здоровим До Невпізнання

Один День Голодування Омолоджує Організм На 3 Місяці. Через Півроку Або Рік Ви Станете Здоровим До Невпізнання

Останнім часом стали популярні одноденні голодування. Професор медицини Коду Міцуо, відомий своїми дослідженнями в цій царині, каже: «Якщо ви будете в кінці кожного тижня голодувати і акуратно виходити з голодування, то отримаєте ефект, як від тривалого голодування. Через півроку або рік ви станете здоровим до невпізнання».

Лікувальне голодування високо цінується багатьма лікарями і користується прихованої популярністю серед фахівців, а також і підприємців. Ось що лікарі говорять про одноденне щотижневе голодування:

Якщо одноденні голодування раз на тиждень продовжувати протягом року, то це поліпшить конституцію людини і позбавить її від хвороб. Втома внутрішніх органів в значній мірі знімається одноденними голодуваннями. Є багато випадків, коли легка ступінь діабету виліковувалась тільки за рахунок того, що підшлункова залоза могла відпочити протягом декількох днів голодування.

Виявилося, що за допомогою голодування ще в глибоку давнину лікували хворих Гіппократ, Авіценна, Парацельс та інші лікарі. В наш час вже є багато наукових даних, які розкривають механізм лікувальної дії голодування, яке стимулює обмін речовин, омолоджує організм і перешкоджає старінню. Найдивовижніше, що після такого лікувального голодування виглядаєш, як після СПА-процедур.

Короткочасне голодування, крім очищення і істотного поліпшення зовнішності має ще один несподіваний ефект. Він полягає в збільшенні сили уяви і здатності творити. Т.Тоео, колишній член палати громад японського парламенту, всім, хто сумнівається настійно рекомендував щотижневі одноденні голодування як спосіб оздоровлення і активізації мислення. Він неодноразово підкреслював, що це не просто дієта, бо завдяки голодуванню голова працює краще і безперервно виникають ідеї.

Глибокий вплив голодування на свідомість і можливість використання цього методу для духовного розвитку підтверджується тим, що практично у всіх відомих культурах, релігіях, напрамках духовного розвитку є про нього згадки. Всі відомі патріархи давнини голодували. Відповідно, в більшості релігій і духовних течіях пропонується голодування для очищення і розвитку сили духу.

Ще в середині минулого століття з’ясувалося, що голодування значно збільшує тривалість життя самих різних живих істот — від одноклітинних дріжджів до приматів, проте причина цього явища на клітинному рівні залишалася невідомою. Дослідження американських біологів показує, що ключ до розгадки лежить у змінах роботи мітохондрій, що провокуються голодуванням.

Якщо грамотно і якісно підготуватися до добових голодувань, і робити їх стабільно, і систематично щотижня, то можна домогтися гарних результатів для зниження ваги. Американські фахівці стверджують, що навіть 1 день голодування на місяць може бути вельми корисним для здоров’я. Вчені провели дослідження, яке показало, що у людей, що утримуються від їжі кожен перший понеділок місяця, на 40% знижується ризик розвитку серцево-судинних захворювань.

За словами експертів, м’який стрес, який відчуває організм під час помірного голодування, позитивно позначається на імунітеті і знижує ймовірність виникнення ракових захворювань. Деякі фахівці говорять навіть про те, що не обов’язково голодувати цілий день: можна пропустити сніданок або вечерю.

Обов’язкова умова — якщо вже вирішили поголодувати, то робіть це регулярно і пийте під час цього процесу воду. Голодування, це той необхідний шанс, та можливість, яку ми даємо своєму організму для самостійного відновлення.

Повне припинення надходження їжі дозволяє організму спрямувати всі свої сили на процеси виведення відходів і відновлення функцій всіх органів і систем. Організм все робить сам, і ми навіть до кінця не знаємо всіх механізмів, за допомогою яких це відбувається. Тому, поняття — лікування голодуванням — не відображає суті того, що відбувається з нами. Ви просто припиняєте харчуватися, а все інше робить організм.

У зв’язку з цим, стає зрозумілою вся універсальність даного методу відновлення, при якому задіяний весь організм і ті обмеження, які пов’язані з неможливістю організму повністю відновити втрачені функції при запущених захворюваннях.

Організм очищається. Здоровішає тіло. З’являються легкість, душевна ясність, внутрішня чистота. Людина, являючи собою вінець еволюційного процесу, отримала досконалий пристосувальний механізм.

Коли організм не отримує їжі ззовні, він переходить на власні ресурси. У «енергетичну топку» йдуть «свої» вуглеводи, білки, жири, вже віджилі старі клітини, хворобливо змінена тканина, а також пухлини, набряки, спайки, шлаки, — все те, що не потрібно організму.

Під час голоду організм очищається від отруйних речовин, що накопичуються в ньому в результаті хвороб, прийому ліків, алкоголю, тютюну, неправильного харчування. Поряд зі стимуляцією життєвих процесів відбувається протилежний процес — розслаблення, відпочинок найважливіших систем і органів нашого тіла.

Джерело

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!