Ніколи, чуєте ніколи не просіть ці дві речі у Господа коли молитесь…

Ніколи, чуєте ніколи не просіть ці дві речі у Господа коли молитесь…

Віруючі часто звертаються до Господа і святих і просять заступництва від негараздів, бід і горя. У своїх молитвах люди часто просять допомоги у вирішенні проблем та подоланні труднощів.

Також ми вимолюємо у Господа для нас і наших рідних щасливу долю. І звичайно ж, якщо молитва звернена щиро, та з вірою, то Господь обов’язково  почує всі наші молитви і відповість на них. Головне – щоб молитва виходила від чистого серця, тоді наші прохання обов’язково будуть почуті.

Але чи варто звертатися до Бога з усіма своїми проханнями? Чи існують речі, про які не варто просити в своїх молитвах.

Але чи всі наші прохання, звернені до Всевишнього, одинаково правильні? Чи існують прохання, про які не варто згадувати у своїх молитвах?

Священнослужителі нагадують, що найпрвавильніше прохання у молитві, це прохання про спасіння душі і очищення гріхів.

Без сумніву, що прохання про матеріальні блага не є гріхом, але священники вважають, що це дріб’язкові прохання, адже Господь знає, чого не вистачає людині в житті. У своїх молитвах краще просити про допомогу в подоланні життєвих перешкод, хвоpоб, випробувань, а також про спокуту гріхів. Але є кілька речей, про які заборонено просити у своїй молитві.

Про шкоду по відношенню до оточуючих.

Одна з головних заповідей говорить «Возлюби ближнього свого, як самого себе». Тому не варто в молитві бажати зла іншій людині або ж просити покарання за її провини. Бог бачить всі наші діяння. Кожному воздасться. Молитва повинна нести тільки добрі наміри.

Про заборонене.

Не варто звертатися до Всевишнього з проханням про щось гріховне, що йде в розріз з основними заповідями Божими, такі прохання вважаються гріховних.

Передрук матеріалу без гіперпосилання на Intermarium.news суворо заборонений!

Заголовок, головне фото, текстові зміни. – редакція Intermarium.news.

Фото – ілюстративне, взяте з відкритих джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!