Неочікувана трагедія на українському кордоні: по тривозі підняті резерви, поліція і СБУ

Неочікувана трагедія на українському кордоні: по тривозі підняті резерви, поліція і СБУ

Молодий український прикордонник, частина якого знаходилася на кордоні з Молдовою, покінчив з життям

Про це повідомив на своїй сторінці соціальної мережі Facebook помічник глави Державної прикордонної служби Олег Слободян. повідомляє  politeka.net

За його словами, вночі 16 грудня на ділянці Подільського загону в районі н.п. Слов’яносербка, розташованого біля столиці невизнаного Придністров’я, Тирасполя, під час несення служби з охорони державного кордону зник військовослужбовець за контрактом з вогнепальною зброєю.

Щоб знайти зниклого контрактника Держприкордонслужби, були підняті резерви загону, були залучені співробітники поліції і Служби безпеки України. Також в пошуках допомагали активісти з числа місцевого населення.

В результаті пошуку прикордонник був знайдений в декількох кілометрах від місця несення служби. У нього були виявлені вогнепальні поранення, в результаті яких настала смерть. Якщо вірити Олегу Слободяну, то причиною можливого самогубства солдата стали сімейні проблеми.

Правоохоронними органами було порушено кримінальну справу. Крім цього, проводиться внутрішнє розслідування прикордонною службою.

Також поліція Одеської області повідомила, що в районі, який межує з невизнаним Придністров’ям, пропав прикордонник. Хлопець 23 років на ім’я Євген Колесник служив в селі Слов’яносербка.

Відзначається, що він вийшов на вулицю, щоб зателефонувати, після цього його ніхто не бачив. При цьому він мав при собі автомат АКС-74, боєприпаси та інше спеціальне спорядження.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!