На прuйомі rінеколоr поставuв їй дuвне запuтання. Почувшu йоrо слова, ваrітна втратuла дар мовu!

На прuйомі rінеколоr поставuв їй дuвне запuтання. Почувшu йоrо слова, ваrітна втратuла дар мовu!

Через пару місяців після весілля подружжя Вебб з провінції Альберта, що в Канаді, дізналися, що у них скоро буде малюк. Бетані і Тім сподівалися хоча б рік насолоджуватися один одним, перш ніж задуматися про продовження роду, однак доля розпорядилася інакше.

Втім, навряд чи закоханих засмутила це новина, навіть навпаки. Адже від того, що дитина в їхній родині з’явиться трохи раніше, вона не стане менш бажаною. Однак до того, що сталося далі, Вебб були абсолютно не готові. І їх можна зрозуміти …

На черговому плановому огляді гінеколог ошелешив Бетані несподіваним запитанням. Лікар поцікавився, чи були в роду жінки випадки багатоплідних пологів. Майбутня мама розгубилася, а лікар тим часом вивів на монітор зображення.

Поглянувши на екран, лікар почав рахувати …

«Коли він показав на екрані третього немовлятка, я подумала — вистачить! Але медик не замовкав», — згадує сьогодні багатодітна мама Бетані.

Як виявилося, в животі у жінки розвивалося чотири плода одночасно. Пара зізналася, що спочатку ця новина змусила їх серйозно запанікувати. Але пізніше, оговтавшись від шоку, подружжя Вебб почали прикидати, як їм доведеться змінити свої плани на майбутнє.

Молодята вирішили на час переїхати до матері Тіма, адже їх крихітна квартира явно не була готова до чотирьох нових жителів. А потім пара в терміновому порядку приступила до закупівель всього необхідного для малюка, але в чотириразовому розмірі.

«Памперси були всюди!» — ділиться спогадом Бетані.

Лікарі уважно моніторили стан здоров’я майбутньої мами і її малюків. На 8-му місяці вагітності стало ясно, що самостійно народити жінка не зможе, і медики провели Бетані кесарів розтин. На світ з’явилися відразу чотири дівчинки — живі і здорові!

За словами акушерів, ймовірність подібної вагітності 1 до 15 000 000. Четверо діток, що народилися у жінки, яка не вдається до штучного запліднення — справжня рідкість. А вже чотири дівчинки і зовсім роблять цей випадок воістину унікальним.

Для батька сімейства — Тіма, його дівчатка стали справжнім порятунком, адже за рік до їх появи на світ помер його батько. Син шкодує, що його тато не встиг побачити своїх онучок, але чоловік впевнений, що він точно був би щасливий.

Тім робить все для своїх маляток, і для них він точно кращий тато на всьому білому світі. Звичайно, мати четверо маленьких дітей — це неймовірно втомлює, але багатодітні батьки все одно знаходять сили радіти життю і навіть жартують над собою.

«Чотири доньки? Відмінно! Нам з Тімом не довелося сперечатися при виборі імені!»- посміхається Бетані.

Сподобалося? Тоді не забудьте поділитися цією статтею з друзями. А свою думку з цього приводу пишіть в коментарях!

Джерело:ohlyad-svity.pro

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!