“Можуть не встигнути зупинити”. Насті терміново потрібен препарат, який стримує внутрішні кровотечі і дороге обстеження…

“Можуть не встигнути зупинити”. Насті терміново потрібен препарат, який стримує внутрішні кровотечі і дороге обстеження…

12-річна Настя Гришокіна з Краматорська на вигляд звичайний підліток, але у неї хвороба, яка щодня може спричинити кровотечу з внутрішніх органів, яку можуть не встигнути спинити.

Повідомляє ТСН

Діагноз дівчинки: тромбоцитопенічна пурпура хронічна форма, безперервно рецидивний перебіг, а також інші супутні хвороби. Дитина мала за 7 місяців аж 8 ниркових кровотеч.

Хворобу виявили 2015 року і до червня 2019 року вона проходила чимало протоколів лікувань, які давали лише тимчасові ефекти, але влітку минулого року призначили дорогий препарат, який спрацював. Майже щомісяця на нього родині потрібно збирати майже 15 тисяч гривень.

Та цього замало, дитині потрібно пройти тривале і дороге обстеження, на це вже у родині взагалі бракує коштів. Вони просять допомогти із цими коштами, щоб остаточно визначити природу хвороби і підібрати максимально дієве лікування.

Реквізити для допомоги

Монобанк

4441 1144 4870 7271

Гришокіна Ірина

АБО

Ощадбанк

5167 8032 4996 3344

Гришокіна Ірина

Джерело: korupciya.com

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!