Мати витратила купу грошей на те, щоб виглядати не гірше своєї дочки…

Мати витратила купу грошей на те, щоб виглядати не гірше своєї дочки…

Три роки тому жителька Великобританії Джорджіна Кларк дозволила своїй дочці кинути школу і стати стриптизеркою в віці 17 років, щоб заробити гроші на пластичні операції для них обох.

Сама Джорджіна зізналася, що робить все, щоб виглядати не гірше дочки. Ідеалом для наслідування обидві дівчини вважають модель Кеті Прайс.

Ось так виглядає Кеті:

 

А ось так – мама і дочка Кларк:

 

Джорджіна зізнається, що не хоче відставати від підростаючого покоління, для чого і звертається до допомоги хірургів.

Коли у дівчат поцікавилися, звідки вони беруть гроші на свої перетворення, мати чесно зізналася: «Мені пощастило мати дочку, на кшталт Кайлі, яка оплачує пластичні операції. Я не проти того, щоб вона зустрічалася з багатими чоловіками або танцювала стриптиз заради заробітку грошей, оскільки ми здійснюємо наші мрії. Я нею дуже пишаюся ».

 

«До операції я виглядала надто тьмяно, була стурбована лише сім’єю і зовсім за собою не доглядала! Зараз же я собою задоволена », – розповідає Джорджіна.

 

Незважаючи на те, що мама з дочкою вже виклали величезну суму на пластику, вони все одно планують провести нове збільшення грудей в цьому році, поставити в сідниці імпланти, зробити ринопластику, накачати губи додатковою кількістю наповнювача, встановити вініри і навіть провести інтимну пластику. Дівчата зізнаються, що спільне хобі ще більше їх зблизило.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!