Мати поїхала з черговим хахалем, забравши замість дітей свої речі. Ані тоді було 14

Мати поїхала з черговим хахалем, забравши замість дітей свої речі. Ані тоді було 14

Ані було 14, коли її мама сіла в машину до свого чергового хахаля, захопивши два пакети з речами, і поїхала до столиці. Вій їй пообіцяв великі гроші і гарне життя.

Мама поїхала, а Аня залишилася з молодшою ​​сестрою п’яти років і шестимісячним братиком.

Дівчинка тиждень топила піч дровами і готувала з того, що було в будинку. Але дрова скінчилися і продукти теж. Вона пішла до сусідів попросити борошна, і ті тільки тоді зрозуміли, що троє дітей по сусідству залишилися самі.

Їх забрали органи опіки та направили до дитячого будинку.

Аня після 18 років стала працювати і вчитися на швачку. Їй дали квартиру. Не бозна-яка, не хороми, але все-таки своя! У 19 років вона вийшла заміж. Хлопець теж з дитбудинку, але з порядної сім’ї. Його батьки загuнули в авіакaтaстpофі коли йому було 15 років.

У нього була бабуся, але її серце не витримало горя і вона помepла. Так він опинився в дитячому будинку, де і познайомився з серйозною Анею. Вони трималися разом, їх не кривдили, тому що бачили, що вони особливі і відрізняються від інших.

Коли Діма зрозумів, що любить Аню, вирішив, що вони одружаться і завжди будуть разом. У 17 років він зробив їй пропозицію. Аня прийняла його мовчки і з гідністю, але зобов’язала його заприсягтися в тому, що він допоможе їй забрати сестру і брата з дитячого будинку.

І ось вони чоловік і дружина, пройдені кругообіг бюрократичної машини, оформлені документи і вся сім’я в зборі за великим столом. Більшого щастя Аня і не бажала. Сестра бліда і тиха, а братик знайшов спільний інтерес з Дімою і не відходить від нього.

Якось за вечерею вони всі разом дивилися телевізор і в кримінальних новинах показували якийсь нapкоманський пpитон. Брали інтерв’ю у постояльців. І раптом у стpашній і опyхлій жінці Аня впізнала свою матір!

 

Вона давно вже працювала пoвiєю, а потім стала нapкоманкою і тепер за одну дoзу готова була обслуговувати кого завгодно. Аня не стала говорити рідним правду і перемкнула телевізор на інший канал.

У мультику мамонтеня співав пісню: – Ведь так не бывает на свете, чтоб были потеряны дети…

Оглянувши милі мордочки сестри і брата, обнявши чоловіка, Аня присягнулася, що її рідні більше ніколи не дізнаються, що таке зрада.

Джерело:osoblyva.com

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!