Маленьке, але дружнє село повстало проти лісової мафії. Люди просять підтримки! Дивіться що з того вийшло…

Маленьке, але дружнє село повстало проти лісової мафії. Люди просять підтримки! Дивіться що з того вийшло…

Понад сотня селян із сіл Річка та Тюшка сьогодні виступили “проти крадіїв лісу, які прикриваються районною владою. Ниточки кришувальників таких злочиних вирубок лісу ведуть наверх до районних чиновників і, можливо, до правоохоронних органів які, чомусь, до цього часу й пальцем не поворохнули, щоб цьому запобігти по всьому району, а не тільки в цих двох селах”.

Про це інформують спільнота “Правда Міжгір’я” та офіційна сторінка Пилипецької ОТГ в соціальній мережі Фейсбук.

Як видно з опублікованого відео, люди піднялися на місце вирубки на власному транспорті – автомобілями та мотоциклами, зупинили роботу техніки та викликали на місце “санітарної” рубки поліцію. Представники останньої, втім, не надто старалися зафіксувати відсутність дозвільних документів на вирубування лісу. До того ж, абсолютно здорового під виглядом, начебто, сухостою.

“Незаконність вирубок лісу давно вже всім відома, бо по всьому району, в кожному селі рубають всякі стеці, борички і всякі князьки, яким добро дають міжгірські чиновники.

Свавілля і вседозволеність міжгірських чиновників призвели до того, що ЛЮДИ ПОВСТАЮТЬ і ЦЕ ТІЛЬКИ ПОЧАТОК. … ЛЮДИ ТАКЕ ТЕРПІТИ БІЛЬШЕ НЕ БУДУТЬ”, – йдеться у дописі.

Джерело: Закарпаття онлайн

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!