“Люди ви про що? Я не розумію воплі, про те, що Турчинов знову хоче відправити військові кораблі через Керченську протоку”

“Люди ви про що? Я не розумію воплі, про те, що Турчинов знову хоче відправити військові кораблі через Керченську протоку”

Я не розумію воплі , про те , що Турчинов знову хоче відправити військові кораблі через Керченську протоку , а потім знову військова агресія і продовження військового стану .
ЛЮДИ ВИ ПРО ЩО ?
У НАС РОСІЯ ЗАХОПЛЮЄ АЗОВСЬКЕ МОРЕ , А МИ БУДЕМО ДУМАТИ ПРО ВІЙСЬКОВИЙ СТАН І ВИБОРИ ?

Ми більше року , як підимаємо це питання і доносимо , що Азовське море є спільним , і його захоплює агресор !
Тож російські військові кораблі можуть спокійно знаходитись у Азовському морі і направляти свою зброю в бік України а наші кораблі не можуть навіть прийти в наші українські порти ? Ви про що взагалі ?

До нас учора в Одеській порт зайшов військовий корабель її Величності і буде спостерігати за порушеннями зі сторони Росії у Чорному та Азовському морях . Мені телефонують міжнародні кореспонденти , які готові сісти на корабель , який буде проходити до нас у Маріуполь . А наши “патріоти ” хочуть просто на фб сторінках тільки “турбуватись ” за Азвське море ?
Я впевнена , як що треба сісти і цивільним громадянам на цей корабель , щоб пройти до нас у порт , багато знайдеться бажаючих.
ЗАЯВЛЯЮ !


Як що є можливість мені, як військовому волонтеру бути присутній на кораблі , який згідно всіх морських конвенсій , нічого не порушуючи , буде йти до порту в Маріуполь через Керченську протоку ,
Я ЗГІДНА ПРОЙТИ РАЗОМ З НАШИМИ ВІЙСЬКОВИМИ МОРЯКАМИ !!!
Не страшно було під “градами ” у 2014 – 2015 , готова і сьогодні бути поруч і
СЛАВА УКРАЇНІ !!!
звертаюсь
Віктор Муженко

Галина Геннадіївна Однорог

Джерело:bn24.biz.ua

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!