Квадратик на зубній пасті говорить багато про що! Перевірте, якого він кольору: ви сильно здивуєтесь…

Квадратик на зубній пасті говорить багато про що! Перевірте, якого він кольору: ви сильно здивуєтесь…

Найкраща зубна паста  повинна не тільки відмінно зчищати наліт з зубів, вибілювати їх і дезінфікувати. Вона повинна бути безпечною! Як виявилося, склад товару, яким користуються зараз все без винятку, залишає бажати кращого … Придивися до маркування на тюбику улюбленого засоби гігієни!

Як вибрати зубну пасту

Подивившись на те, якого кольору квадратик на тюбику, можна визначити особливості складу пасти.

Маркування НА тюбик зубної пасти

  1. Зелений квадратик  говорить про те, що паста складається практично повністю з натуральних інгредієнтів. До речі, такі квадратики можна помітити і на тюбиках з іншого косметикою!
    маркування зубної пасти
  2. Синій квадратик  свідчить про те, що в пасті містяться як натуральні, так і хімічні компоненти.
  3. Червоний квадратик  на тюбику вказує на наявність невеликої кількості небезпечних хімікатів: таку пасту ні в якому разі не можна ковтати!
    квадратик на тюбику зубної пасти
  4. Чорний квадратик  є найнебезпечнішим знаком. Шкідливі зубні пасти  практично повністю складаються з хімікатів і відзначені таким значком на тюбику!

Таке маркування виробники використовують вже дуже давно! Особливо важливо перевірити  дитячу зубну пасту , адже дітки так часто ковтають її під час чищення зубів …

зубная паста фото

Обирай тільки натуральну продукцію! Ніхто не знає, до чого в майбутньому призведе бездумне  використання небезпечної хімії в побуті .

Пральні порошки, миючі засоби, зубна паста: все це повинно бути по можливості натуральним. Уже зараз є дослідження, які підтверджують, що подібні товари загального вжитку є частою причиною алергії у дітей і дорослих, астматичних нападів, шкірних захворювань різного роду.

затиск для зубної пасти фото

Поділися цією інформацією з друзями! Не варто отруювати себе зайвої хімією. Адже, наприклад, ту ж саму зубну пасту можна зробити власноруч, і вона буде не гірше магазинної по впливу. Зате точно безпечної!

джерело

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!