Кравчук назвав наступного президента України і це не Зеленський і не Вакарчук

Кравчук назвав наступного президента України і це не Зеленський і не Вакарчук

Перший Президент України Леонід Кравчук висловив власне бачення про майбутні вибори України і прокоментував найбільш ймовірні кандидатури на пост глави держави.

Про це він заявив журналістам перед початком круглого столу щодо агресії Росії, передає znaj.ua .

Екс-гарант зазначив, що зараз всі шанси перемогти на майбутніх президентських виборах у лідера “Батьківщини” Юлії Тимошенко , чия передвиборча програма йому імпонує, а у Петра Порошенка занадто низький рейтинг, щоб навколо нього об’єднуватися.

За його словами, якби вибори президента були сьогодні, то перемогла б Тимошенко, але що буде 31 березня – йому не відомо.

Кравчук додав, що читав програму лідера “Батьківщини” і вона йому близька і зрозуміла.

На питання журналістів, Тимошенко є прокремлівським політиком, який не підтримує томос або, перший український президент зазначив, що не знає, які політики є прокремлівськими.

“За Томосу. Ви чули виступ Порошенко на ICTV? З ним ходить група їх і вони ставлять питання президентові, що б Тимошенко проти томосу … Під час голосування у Верховній Раді, коли було звернення до Варфоломія, вся фракція” Батьківщини “, включно з Тимошенко проголосувала “за”. Значить це все брехня, – сказав він.

На думку Кравчука, саме Тимошенко має авторитет серед політиків в США і інших країн.

Разом з тим він розкритикував заклик другого президента Віктора Ющенка щодо об’єднання навколо Порошенко.

“Як можна об’єднуватися навколо того, у кого такий низький рейтинг? Жоден президент не втрачав його так швидко … Тобто, 10% об’єднаються, а що робити іншим 90%?”, – поставив риторичне запитання Кравчук.

На питання, як він ставиться до можливих кандидатів у президенти Святослава Вакарчука, Володимира Зеленського або інших нових осіб, Кравчук відповів, що поважає їх як людей, але не вважає, що їм варто бути керівниками держави.

“Якби у українського президента були такі ж повноваження, як у президента Німеччини, то може було б і нічого – президент без знань в економіці, досвіду управління, без команди …”, – сказав він.

При цьому екс-президент додав, що оскільки в Україні інша ситуація, то президентство для Вакарчука або Зеленського буде не під силу.

Щодо інших нових облич, то він сказав: “Новий – не означає розумний”.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!