“Коли я почав говорити з нею, вона розсмішила мене…” – Чоловік одружився з дівчиною, але люди сприймають їх як батька та доньку…

“Коли я почав говорити з нею, вона розсмішила мене…” – Чоловік одружився з дівчиною, але люди сприймають їх як батька та доньку…

Американець одружився з дівчиною, яка нижча за нього на цілий метр, тому люди часто сприймають їх як батька і доньку. Поруч із чоловіком дружина виглядає як Дюймовочка, але анітрохи не переживає з цього приводу. Навпаки, пара вважає, що така різниця у зрості — запорука родинного щастя, інформує Ukr.Media.

Річард Кілмер зі штату Нью-Йорк познайомився зі своєю дружиною Нанетт в інтернеті, коли був в Афганістані у службових справах. За словами чоловіка, він перебував у цій країні три роки і сходив з розуму від щоденної армійської рутини, що не є рідкістю.

Спілкування у соцмережах допомогло хлопцеві впоратися з тугою, а розмови з Нанетт змусили його посміхатися вперше за досить тривалий час.

“Коли я почав говорити з нею, вона розсмішила мене за перші п’ять хвилин, і це було знаком.”

Молоді люди щодня писали одне одному повідомлення, а їх почуття ставали дедалі міцнішими. Нанетт була у захваті від характеру Річарда і його поведінки. Адже він, за словами дівчини, був першим, хто не став звертати увагу на її зріст — 130 сантиметрів.

“Зазвичай хлопці мені говорили, що якби я була на десяток сантиметрів вищою, то тоді б вони зі мною зустрічалися.”

Як згадує Кілмер, вперше він побачив Нанетт у 2007 році — чоловік приїхав до неї на Філіппіни. Поїздка була приурочена до дня Святого Валентина, тому що це свято чоловік хотів провести разом з коханою.

“Я знав, що вона була нижча за мене, але не розумів, наскільки вона мініатюрна. Я подивився крізь натовп, побачив її і подумав: “Ого, а вона набагато менша”, — але це вже не мало значення.”

Після тієї зустрічі майбутнє подружжя вже не розлучалося, а Річард переїхав до рідної країни дівчини. Саме там вони й зіграли весілля, після чого Кілмер перевіз дружину до США.

Через те, що на тлі Річарда, чий зріст становить 187 сантиметрів, Нанетт виглядає Дюймовочкою, люди часто дивляться їм услід. За словами пари, деякі навіть думали, що вони не чоловік з дружиною, а батько з донькою, але саме подружжя вже давно звикло до підвищеної уваги.

“Були люди, які фотографували нас або кричали щось на вулиці.”

У 2015 гоці у Річарда і Нанетт народилася донька. Тепер чоловік жартує, що у нього дві дитини. Американець зізнався, що дівчинка хоче бути такою ж високою, як він сам, але вони з дружиною впевнені — щастя не у зрості.

“Ми доповнюємо одне одного різними способами, а це значно більше, ніж наша різниця у зрості.”

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!