“Коханкою більше бути не хочу”: Ніхто не очікував, що ще вчора самотня Аня прийде на корпоратив під ручку зі стороннім чоловіком

“Коханкою більше бути не хочу”: Ніхто не очікував, що ще вчора самотня Аня прийде на корпоратив під ручку зі стороннім чоловіком

Аня була єдиною людиною в офісі без пари. Вона завжди робила вигляд, що її не цікавлять любовні розмови, але все всередині у неї стискалося, коли її співробітниць зустрічали з роботи чоловіки.

Наступали чергові новорічні свята. На роботі тільки й було розмов, як за корпоратив. І якщо на нього ще можна прийти самій, то вдома зустрічати свято в поодинці не хотілося. Джерело.

Ще три роки тому Аня зустрічала Новий рік з подружкою, але вона кілька років як вийшла заміж і тепер живе далеко. Їдучи, Іра залишила їй маленьку собачку кишенькової породи Лапу, з якої Аня і проводила всі інші свята. Маленьке створіння завжди уважно слухало свою господиню, і завжди було поруч.

Один раз у дівчини були стсунки. З Артуром Аня познайомилася випадково, він підвіз її додому, коли та потрапила під зливу, повертаючись з навчання. У Артура є свій бізнес, і навіть дружина, яка старша за нього на 5 років.

Дівчина, ще молода і наївна, вірила в те, що у них з дружиною все вже йде до розлучення, і необхідно лише трохи почекати. Артур зустрічав Аню з навчання, дарував дорогі подарунки і часто залишався у неї на ніч.

Дівчині ні з ким було поділитися своїми переживаннями: хоч вона ще й витала в хмарах, але ситуація з наявною дружиною їй дуже не подобалася. Їй було шкода і жінку, і себе. І вона все чекала, коли ж Артур, нарешті, запропонує їй вийти заміж. Але час минав, і нічого не змінювалося.

Одного разу Артур не прийшов у призначений час в кафе. Його телефон не відповідав цілу добу. Потім він спішно подзвонив, і сказав, що прийде до неї додому. Вигляд у Артура був злегка переляканий і розсіяний:

– Моя дружина про все дізналася. Пробачила і відпускати мене не хоче. Та й бізнес у нас на двох, куди з нею розходитися, ні мені, ні їй не вигідно.

– І що тепер?

– Ну, тебе люблю, з нею жити буду. Розлучення може вплинути на наші справи, – але Аня навіть не хотіла далі нічого слухати. Їй було важко це робити, але вона вирішила розірвати з чоловіком стосунки. Він робив спроби почати все спочатку, але Аня стояла на своєму:

– Коханкою більше не хочу бути.

Поступово Артур зник з її життя. Знайомитися ні з ким не хотілося, і бути самій теж не хотілося. Такий ось незрозумілий стан.

І в один з зимових холодних вечорів під час прогулянки загубилася Лапа. Дівчина кликала собачку, але марно, вона як крізь землю провалилася. Аня і оголошення про зникнення клеїла, і людей опитувала – результату нуль.

Настав останній робочий день в цьому році, в потім корпоратив і свята. Будь-яка інша людина раділа би таким подіям, але не Аня. Хлопця немає, собаки теж немає. Сльози зрадницьки покотилися по замерзлих щоках, і раптом дівчина почула знайоме тявканье. Лапа?

– Лапочка, хороша моя, це ж новорічне диво, – дівчина взяла на руки свою улюбленицю.

– Поставте мою собаку на місце, – сказав якийсь чоловік поруч.

– Вашу?! – скрикнула Катя і підняла очі на незнайомця. – Я її кілька днів тому втратила, ви хіба не бачили оголошення на кожному стовпі? Ось же вони, подивіться!

Чоловік забарився:

– Я не дивився по стовпах, побачив Джину на вулиці, вона лежала на холодному снігу замерзла, і вже майже не дихала – сказав чоловік – до речі, я Андрій, будемо знайомі.

Розмова зав’язалася швидко, і молоді люди вже говорили не тільки про собачку, а й про корпоратив, на який дівчині піти ні з ким.

– Нічого не говори більше, я йду з тобою, – запропонував новий знайомий.

Аня подивилася на нього уважно: триденна щетина, добра посмішка і щасливі очі. Ну що ж, ризикнемо.

Ніхто не очікував, що ще вчора самотня Аня прийде на корпоратив під ручку з чоловіком. Поголений, в стильному костюмі, чарівний – їй моментально стали заздрити всі дівчата. Пристойні манери, смішні жарти, вечір вдався на славу!

Після корпоративу Андрій провів дівчину додому.

– Давай завтра зустрінемося і прогуляємося по парку з Джиною? Ой, забув, з Лапою – запропонував Андрій.

– Але завтра 31 грудня! У тебе явно були інші плани.

– Ти знаєш, для чого люди будують плани? Щоб їх змінювати! Тому зустрічаємо свята втрьох – я, ти і Лапа.

А наступний Новий рік вони вже зустрічали вчотирьох: Андрій, Аня, Лапа і двотижнева дочка.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!