Історія дивовижної жінки-хірурга, яка провела понад 10 тис. УСПІШНИХ операцій і працювала навіть в 92 роки…

Історія дивовижної жінки-хірурга, яка провела понад 10 тис. УСПІШНИХ операцій і працювала навіть в 92 роки…

Якщо людина дуже любить свою професію, то ЇЇ вже важко зупинити, вона буде все більше і більше вникати, навчатися і вдосконалюватися в даному напрямку.

Прикладом такого переконання була Алла Іллівна Льовушкіна — хірург з Рязані.
Алла Іллівна народилася в 1927 році в Рязані, її мама працювала вчителькою, а тато — лісником.

З родичів тільки тітонька була медиком, вона і прищепила дівчинці любов до медицини, але це було не відразу. В юності Алла дуже хотіла стати геологом, вона мріяла ходити в походи і долати різні труднощі, романтика даної професії дуже вабила її. Але, завдяки одній книзі все змінилося.

«Я прочитала» Записки лікаря «Вікентія Вересаєва. І так мене це захопило, що я вирішила, що теж стану лікарем. Адже лікар — професія, теж пов’язана з подоланням: хвороби пацієнтів, власна втому, потрібно постійно вчитися новому … », — говорила Алла.
Навіть у важкі воєнні часи Алла не залишила свою мрію бути хірургом, вона поїхала до Москви вступати до медичного інституту, але з першого разу не надійшла, виявилося, що туди беруть студентів тільки зі столичною пропискою. І Алла вступає до педагогічного. Але, через рік їй все ж вдалося вступити до медичного, їй допомогли з пропискою.

«Знаєте, а я любила той час. У перші повоєнні роки було дуже голодно. Ми, студенти, ледве животіли. А вже через два роки все налагодилося. То нам хліба не вистачало, а тут вже і тістечка з’явилися. Ми, молоді дівчата, любили себе ними балувати. Хуліганили, їздили на трамваї зайцем, а зекономлені гроші на солодощі витрачали. Нас ловили контролери і вели в міліцію. А там картали: «Ну що, знову гроші на тістечка спустили? А ну марш додому займатися! », — розповідала про своє студентські роки лікар.
Після закінчення інституту Алла Іллівна пропрацювала в Туві, але потім повернулася до Рязані і стала працювати в санітарній авіації. Одного разу їй навіть довелося прориватися до хворого через зграю вовків.

Після такої екстремальної практики дівчині пропонують вивчитися на хірурга-проктолога. Ця професія для того часу була ще новою і ніхто не хотів йти на даний курс. А вже через 4 місяці Алла була єдиним фахівцем регіону і пропрацювала майже 70 років. Саме завдяки їй і ще одного лікаря в Рязані відкрили перше проктологічне відділення в одній з клінік.
На жаль, в січні 2020 року Алли Іллівною не стало, їй було 92 роки, до останніх днів вона була віддана своїй професії.

Алла Іллівна була дивним, дуже світлим і позитивною людиною. «Медицина взагалі дуже змінилася після того, як пацієнт став клієнтом. Але для мене хворі клієнтами ніколи не були і не будуть », — сказала вона в одному з останніх інтерв’ю.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!