Ігор Кондратюк жорстко “пройшовся” по жителям Донбасу: плювати, що вони думають! Насильно провести реінтеграцію

Ігор Кондратюк жорстко “пройшовся” по жителям Донбасу: плювати, що вони думають! Насильно провести реінтеграцію

Продюсер, телеведучий і шоумен Ігор Кондратюк вважає, що відмова від Донбасу і його реінтеграції – шлях в нікуди.

Ігор Кондратюк, відомий продюсер і шоумен, а також провідний легендарної телепрограми “Караоке на Майдані”, відповідаючи на питання читача під час чату на ” Главреда “, розповів про своє бачення вирішення проблеми реінтеграції Донбасу.

“Я прихильник дуже простий історії, яка насправді є складною – провести таку реінтеграцію насильно. З банальної причини – Донбас є українською територією, а бандитизму на окремо взятій ділянці української території, тим більше, пов’язаного з агресією Росії, просто не повинно існувати” , – висловився він.

Крім того, Кондратюк вважає, що думкою людей, що залишилися жити в тимчасово окупованих районах Донбасу, варто знехтувати.

“А що думають ті люди, які там живуть, мені абсолютно байдуже, навіть плювати на це. Якщо хтось із них не може реінтегруватися в український простір, свідомість, то немає ніяких моральних підстав утримувати цих людей в Україні.” Чемодан, вокзал , Ростов “. Ця прекрасна фраза, до речі, працює і для тих українців, які” не хочуть жити в цьому українському срач “і їдуть в США. Чому у нас не переживають з приводу того, що робити з людьми, які виїжджають в Штати. чому ми тоді стурбовані тими людьми, які тупо не “в’їхали”, в якій саме країні вони виявилися в 1991 році? Причини полягають в тому, що там просто немає корінного народу Донбасу. Тому – або живи мовчки і слухай в навушниках Філіпа Кіркорова, плач і розчулює, приймаючи українські правила, або “до побачення” “,

В кінцевому підсумку, Кондратюк думає, що жорстка реінтеграція Донбасу неминуча. “Тому реінтеграція Донбасу буде жорсткою. Але вона буде. Тому що те, що відбувається, надзвичайно грубим порушенням міжнародного права. Це агресія, на яку світ, зараз все” жує соплі “, але в кінці кінців буде змушений відреагувати. Інакше це шлях в нікуди, це шлях до того, що завтра Корсика буде незалежним островом “, – підсумував він.

Джерело:bn24.biz.ua

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!