Хтось виклав всю правду в інтернет! Тепер про це дізнаються усі ! Виявилося що “путіних” насправді аж шестеро: де подівся справжній, хто і як його підміняє? ВІДЕО

Хтось виклав всю правду в інтернет! Тепер про це дізнаються усі ! Виявилося що “путіних” насправді аж шестеро: де подівся справжній, хто і як його підміняє? ВІДЕО

Психолог Дмитро Попов на основі певних параметрів черепа впевнено назвав, скільки існує двійників у глави Кремля.

Психолог Попов розповів, скільки існує двійників путіна: “Я у цьому абсолютно впевнений”

Телеведуча поцікавилася у Дмитра Попова, чим він може пояснити різкі зміни у поведінці путіна на різних публічних заходах, на що у кандидата психологічних наук знайшлася цікава, аргументована відповідь.

Почути, як Дмитро Попов зумів зрозуміти, що путін має двійників, і навіть умів їх порахувати, можна, подивившись на каналі YouTube його інтерв’ю для “Апостроф TV”.

“Так, я абсолютно підтверджую, але не тому, що змінилася поведінка, а тому, що змінилася людина. Це був не той путін, який був 9 травня на параді. Вже давно я вивчаю “панів путіних”. Їх уже я налічую за весь період його входження до влади шість осіб”, – впевнено заявив досвідчений психолог.

“На сьогоднішній день на арені мас-медіа росії знаходиться три людини, які називають себе “путіними””, – продовжив свою розповідь про двійників путіна, озвучивши їх кількість, Дмитро Попов, а потім пояснив, як він визначив, що все це різні люди.

“Я вам можу сказати, що путін, який виступав на інавгурації 2018 року, путін, який виступав 9 травня на параді 22-го року, і путін, який за кілька днів до цієї конференції нагороджував Михалкова, це одна людина. путін, який сидить у бункері, путін, який віддавав розпорядження Герасимову та Шойгу про приведення в особливий режим чергування ракет стратегічного значення, це друга людина”, – перерахував експерт, за яких обставин і де були присутні дві різні особи у личині глави Кремля.

“І ось путін, який був присутнім на форумі, це третя людина. Він останнім часом не з’являвся на моніторах телевізорів. Я у цьому абсолютно впевнений. Виходячи з того, що це різні люди, вони, природно, по-різному поводяться”, – резюмував свою розповідь Дмитро Попов.

Джерело

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!