Хочу поділитись з вами секретом здоров’я. У нашій сім’ї вже 3 роки ніхто не хворіє. Часниковий мед: всього 0,5 ч.л. в день і ніякі застуди не страшні

Хочу поділитись з вами секретом здоров’я. У нашій сім’ї вже 3 роки ніхто не хворіє. Часниковий мед: всього 0,5 ч.л. в день і ніякі застуди не страшні

Це засіб значно підвищує захисні властивості організму.
Часниковий мед застосовують не тільки для лікування хвороб, але і для профілактики. Адже це старовинне засіб часниковий мед може підвищити захисні властивості організму. Сказати скільки років цим рецептом дуже складно, щось подібне було відомо ще в Древньому Єгипті. Для його приготування потрібно всього два компоненти: свіжий часник і натуральний бджолиний мед. Цей рецепт може сподобається навіть противникам часнику, смак якого дуже сильно змінюється після приготування цього меду.

Для приготування часникового меду потрібно:

Дві середні головки часнику і 450 грам (саме грам, а не мл) меду.

приготування:

Головки часнику очищають, ділять на зубчики і тиснуть в землянці.

Роздавлений часник перекладають в ступку і розтирають до отримання напівпрозорої кашки. Це дуже важливий момент в приготуванні, в товчений часник звільняються і змішуються між собою корисні речовини часнику, які в цілому рослині існують окремо.

До каші з часнику додають дві столові ложки меду і продовжують товкти, поки не вийде однорідна маса. Так поступово додають весь мед.
Одержаний часниковий мед добре перемішують і перекладають в баночку, на яку наклеюють етикетку з зазначенням назви і дати виготовлення.

Застосовують як бадьорить і профілактичний засіб по половині чайної ложечки на день.

Під час хвороби кількість прийомів збільшують від 3 до 6, але дозування все та ж — половина чайної ложечки.

Часниковий мед можна приймати як в чистому вигляді або додавати в воду з соком лимона, яблучним оцтом або молоком.

Часниковий мед є чудовим антисептичним засобом, тому їм можна лікувати укуси, ранки і порізи.

Знайшов мед застосування і в домашній косметології. Їм в розведеному вигляді протирають обличчя при схильності шкіри до запалення, лосьйон готують з розрахунку 1 чайна ложка меду на 120 мл води.

Часниковий мед завжди застосовувався як лікувальний і профілактичний засіб для дорослих, за одним лише винятком: дітям при застуді часниковим медом натирали п’яти.

Джерело

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!