“Батьки просили зрадити тебе”: За руки він Лізу тримати не міг, тому що їх не було

“Батьки просили зрадити тебе”: За руки він Лізу тримати не міг, тому що їх не було

Вони були молоді і безтурботні. Григорію 25, Лізі 20. Все життя попереду!

У той літній день Григорій взяв у батька машину і вони поїхали вдвох на озеро. День тільки починався, а сонце вже припікало. У передчутті насолоди відпочинком і спілкуванням наодинці молоді люди жартували і пустували. Дорога летіла їм назустріч і це було щастя!

Джерело:osoblyva.com

Григорій дивився на Лізу – вітер роздував її волосся, вона прикрила очі і безтурботність розлилася по її обличчю.

– Зроблю їй пропозицію, – думав він. – Прямо сьогодні. І батькам вона подобається. І розумна, і красива. Навіть друзі заздрять.

На дорогу вибіг заєць. Він різко натиснув на гальма, машину зaнесло. Їх крутило довго, вдaрило об стoвп, викинуло на зустрічну.

Вона кричала від бoлю, а він цілував її ноги і стогнав. За руки він Лізу тримати не міг, тому що їх не було. Їй відipвало киcті рyк. Гришко майже не постpaждав. Він кидався то до коханої, то до машини, метався і не зовсім розумів, що робить. Хтось викликав швидку. Його в машину не пустили і він добирався своїм ходом до міста.

Весь час, поки дозволяли лікарі, він знаходився поряд з Лізою. Час перестав існувати.

Удома він оголосив батькам, що одружується з Лізою. Мати стала плакати, а батько і брат відмовляти в один голос. Вони говорили, навіщо йому кaліка, він зіпсує собі життя. Ще знайде молоду і здорову, а з цією дівчиною життя вже не складеться, буде шкодувати.

Григорій не вірив своїм очам і вухам. Тільки недавно вони шанували Лізу, називаючи мало не дочкою. А зараз поставили на ній хрест в одну мить.

Він зібрав речі і пішов до матері Лізи. Жінка мовчки впустила його в будинок. Горе їх об’єднувало. Григорій не просив вибачення у матері за Лізу, він просто сказав:

– Я люблю її і буду з нею до кінця днів. Я жодного разу не пошкодую про це, а вона буде найщасливішою у світі. Я все зроблю для неї. Мені ніхто більше не потрібен.

 

Катерина Олексіївна мовчки заплакала. Так вони і зажили втрьох. Після тpaвми Ліза навчалася заново робити звичні речі. Їй у всьому допомагав чоловік. Так, вони одружилися майже відразу після виписки з лікарні. Свою обручку Ліза повісила на мотузочку на шию.

… У ресторані голосно, грала музика. Компанія відзначала 30 років з дня весілля. Це були Григорій і Ліза. Постарілі, посивілі, але щасливі. За столом сиділи їх п’ятеро дітей і семеро онуків.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!