Багатий батько хотів показати синові, як живуть «бідні люди». Але тоді син підносить батькові справжній урок!

Багатий батько хотів показати синові, як живуть «бідні люди». Але тоді син підносить батькові справжній урок!

Іноді ми випускаємо з уваги важливі речі, не розуміючи, що те, що ми бачимо, – це тільки одна сторона медалі і є інші способи поглянути на ситуацію. Стакан може бути наполовину порожнім або наполовину повним залежно від того, як ми дивимося на нього. У такі моменти, погляд дитини, може дозволити нам побачити справжню ситуацію.

Як приклад візьмемо таку історію.

Одного разу дуже багатий батько взяв свого сина в поїздку по країні з єдиною метою показати синові, як це бути бідним. Кілька днів і ночей вони провели на фермі, яка належала дуже бідній сім’ї.

Після повернення з поїздки батько запитав сина, як йому сподобалася поїздка. «Все було чудово, тату, – відповів син.

«Ти бачив, як можуть бути бідні люди?», – запитав батько.

«О, так», – сказав син.

«Отже, що ти дізнався з поїздки?» – запитав батько.

Син відповів: «Я побачив, що у нас є одна собака, а у них чотири. У нас є басейн, який сягає середини нашого саду, а у них є струмок, у якого немає кінця. Ми використовуємо ліхтарі в нашому саду для освітлення, а у них є зірки. Наш внутрішній дворик виходить на передній двір, а у них є весь горизонт.

У нас є невелика ділянка землі, на якому можна жити, а у них є поля, що виходять за межі нашого поля зору. У нас є слуги, які служать нам, але вони служать іншим.

Ми купуємо нашу їжу, але вони вирощують її. У нас є паркан навколо нашої власності, щоб захистити нас, а у них є друзі, щоб захистити їх. Батько хлопчика втратив дар мови. Тоді його син додав: «Це показало мені, наскільки ми бідні».

Занадто часто ми забуваємо, що у нас є, і концентруємося на тому, чого у нас немає. Те, що є нікчемним об’єктом однієї людини, – для іншої людини справжній дар. Все залежить від того, як ми сприймаємо наше життя!

За матеріалами

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!