Американський Мільярдер Хоче Стати Мером Києва І Оцифрувати Місто

Американський Мільярдер Хоче Стати Мером Києва І Оцифрувати Місто

Україно-американський бізнесмен і криптомільярдер Марк Гінзбург планує взяти участь в наступних виборах міського голови Києва. Про це він заявив в ефірі телеканалу «1

639″
data-ad-slot=»4679778862″>
12 Україна» , передають ВЕСТИ

«Мером Києва я б хотів бути, і не виключаю можливості, що буду брати участь в наступних виборах», – заявив він. За словами Гінзбурга, будучи мером столиці він хотів би її оцифрувати.

«Я збираюся зробити Київ цифровим. Ми ж сьогодні розуміємо, що діджиталізація – це обличчя нашої цивілізації, нашого часу. Ми знаємо, що до 2020 року Дубаї будуть першим цифровим містом. На конференції в Астані я близько познайомився з мером Таллінна – я прекрасно знаю, що сьогодні зроблено в Таллінні, які розробки є. Я знаю від моїх друзів, що сьогодні відбувається в Сан-Франциско, в Чикаго. Мені пропонують безкоштовно зробити додатки, які дуже швидко можна впровадити, – зазначив бізнесмен.

Мільярдер упевнений, що після впровадження його ініціатив, життя Києва покращиться, буде оптимізована робота міського транспорту, зникнуть черги в державні та інші установи.«90% всіх сервісів від держави ви будете отримувати, використовуючи свій мобільний телефон. Але не тільки це. Сьогодні цифра – це новий світ, нові реалії. У мене є розуміння, як це повинно бути. У мене є багато друзів, які готові поділитися досвідом, готові інвестувати при розумній, правильній політиці. Зробити Україну передовою країною – це складно, неможливо, це футурологія. Але зробити Київ самим передовим містом Європи – це зовсім реально, – добавив Гінзбург.

Джерело

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!