А ось це вже серйозно. РФ має повернути українських моряків до різдва. В іншому випадку США підуть на безпрецедентний крок і…

А ось це вже серйозно. РФ має повернути українських моряків до різдва. В іншому випадку США підуть на безпрецедентний крок і…

США, як і завжди, в авангарді тиску на Бурятські Емірати. Останні тези нинішньої позиції Білого Дому озвучив Волкер:

* У Вашингтоні розуміють, чому український уряд вирішив ввести воєнний стан — він дозволив провести мобілізацію та забезпечити пересування військових сил;

* Росія має повернути українських моряків до Різдва;

* В іншому випадку російські банки можуть відключити від SWIFT.

NB. Оце вже серйозно — у США вперше на офіційному рівні заговорили про відключення від SWIFT — спільноти всесвітніх міжбанківських телекомунікацій, через яку за день проходять платіжні доручення більш ніж на 6 трлн дол, та в якій беруть участь понад 10 тис фінустанов з 210 країн.

А якщо врахувати, що буряти знаходяться перед загрозою неминучої обструкції за невиконання ракетного договору, попередні роки можуть стати цнотливою прелюдією перед шквалом нових санкцій та обмежень, які очікують їх у 2019-му році.

— Насамперед від РФ відійде все, що з краю і на букву «К»: Курили, Крим, Калінінград, Комі, Камчатка …
— А Кубань?
— А ти, дивлюсь, азартний хлопець!

Це, звісно, жарт — Кубань нам не потрібна, але своє повернемо.

У продовження теми: заступник глави Пентагону Лаура Купер прибула до Києва для консультацій з модернізації ЗСУ та агресії РФ.

NB. У мене є більш конкретна інформація з цього приводу від американських джерел. Зокрема, Л.Купер має завдання від Білого Дому та Пентагону обговорити з українським керівництвом такі моменти, як:

* матеріально-технічна допомога Пентагону у якнайшвидшому будівництві військово-морської бази у Бердянську (повинна бути здана у квітні 2019-го);

* кількість та клас американських протикорабельних ракет, які будуть розміщені на цій базі;

* кількість та клас додаткових плавзасобів, які потребує Україна;

* порядок ПОСТІЙНОГО чергування у Чорному морі кораблів 6-го флоту ВМС США та їх взаїмодія з турецьким та українським флотами.

* подальша підготовка угоди про надання Україні статусу «особливого партнера США поза НАТО».

Місцеві ЗМІ стверджують, що таким чином Трамп, який знаходиться під сильним тиском Мюллєра, Конгресу та громадської думки, прагне довести відсутність симпатій до Кремля.

Візьму на себе сміливість стверджувати, що у даному випадку мотиви першої особи США для нас вторинні — важливі конкретні дії цієї країни з нарощування пресингу на Бурятські Емірати.

Все інше — не наші проблеми.

Helgi Sharp

Джерело:bn24.biz.ua

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!