99% людей не можуть правильно відповісти, скільки сірників на фото…

99% людей не можуть правильно відповісти, скільки сірників на фото…

99% людей не можуть правильно відповісти, скільки сірників на фото. Не хочеш ти зробити паузу і трошки поворушити звивинами? Ми знайшли для тебе незвичайну задачу. На перший погляд, в ній немає нічого складного, але, згідно зі статистикою, 99% людей відповідають неправильно!

Якщо ти нарахував 10 сірників, перерахуй ще раз. Насправді їх менше — деякі з них просто відображаються в дзеркальному корпусі запальнички. Для спрощення завдання ми навіть замалювали відображення.

Повідомляє Вакурат

Думаєш, що насправді сірників 8? І знову неправильно! Все ще не зрозуміли, в чому підступ? Тоді дивись відповідь нижче. Насправді для цього фото знадобилося 7,5 (сім з половиною) сірників! Справа в тому, що сірник, який лежить за запальничкою справа внизу, не зможе вміститися цілком. Для того щоб не впертися в запальничку, його треба зламати навпіл.

До речі, найуважніші можуть помітити, що в ковпачку запальнички відбивається шматочок ще одного сірника. За великим рахунком цей сірник знаходиться вже за кадром і його можна не враховувати, але, якщо ви дали відповідь 8,5, ми готові також визнати її правильною.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!