6 рослин, які притягують енергію любові і сімейного щастя. Вони обов’язково повинні бути в спальні вашого будинку…

6 рослин, які притягують енергію любові і сімейного щастя. Вони обов’язково повинні бути в спальні вашого будинку…

Рослини, які притягують енергію любові і сімейного щастя. Вони обов’язково повинні бути в спальні вашого будинку.

Кімнатні рослини здатні не тільки прикрашати наш будинок, але і захищати, очищати енергетику, а також оздоровити домочадців.

Повідомляє deshnews21.com

Які ж рослити краще розміщувати саме в спальні?

1. Камелія

Камелія доречна для спальні, тому що її квіти не виділяють запах і шкідливі для організму речовини. Радувати своїм цвітінням вона вас буде тривалий час, а саме, з листопада по травень, коли так хочеться яскравих фарб для гарного настрою.

Обов’язково розмістіть в подружній спальні вазон камелії з червоними квітами, щоб посилити відповідну енергетику подружжя.

2. Алоє

Про корисні властивості алоє відомо кожному. Але в спальні ця рослина здатна очищати повітря, виділяючи кисень і поглинаючи вуглекислий газ, а також енергетику кімнати. Більш того, алоє може поглинати електромагнітне поле, а значить, нeгaтuвнuй вплив електроприладів буде меншим.

Кажуть, що алоє «не любить» чужих очей, тому розміщувати його найкраще саме в спальні.

3. Спатіфілум

Ця рослина здатна поглинати шкідливі речовини з повітря і очищати його. Тому цей вазон хороший для спальні: він допоможе зробити ваш сон більш міцним, спокійним і здоровим.

4. Хлорофітум

Ця рослина по праву вважається одним з кращих природних очищувачів повітря в будинку. Так, всього лише 2 – 3 вазона хлорофітума здатні поглинути фopмaльдeгiд, який виділяється синтетичними теплоізоляційними матеріалами. Очисні властивості хлорофітума значно посиляться, якщо до грунту додати aктuвoвaнe вугілля.

Більш того, вчені з’ясували, що цей вазон за добу здатний практично повністю очистити від шкідливих мікроорганізмів повітря квартири.

5. Фіалки

Фіалки можна побачити практично в кожному будинку. У спальні найбільш доречні білі, фіолетові і рожеві фіалки.

Так, білі фіалки діють на людину заспокійливо і зменшують навантаження на нepвoвy систему. Вазони з фіолетовими квітами володіють сильною енергетикою: вони приносять в будинок гармонію і взаєморозуміння. Рожеві фіалки дають людям почуття задоволення і спокій, дарують відчуття радості і свободи.

6. Драцена

Драцена доречна в будь-якій кімнаті, зокрема, в спальні, завдяки тому, що дає людині життєву енергію, випромінює гармонію і позитивно діє на атмосферу в домі.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!