4-річна дівчинка покликала його в магазині «Привіт, старий!» … Відповідь дідуся зворушує до глибини душі …

4-річна дівчинка покликала його в магазині «Привіт, старий!» … Відповідь дідуся зворушує до глибини душі …

Тара Вуд, 40-річна домогосподарка і письменник-фрілансер. У неї і її чоловіка Гаррета семеро чудових дітей. Цю історію, яка викликала величезний резонанс і велику кількість відгуків, Тара помістила на сторінці TODAY Parenting:

«За день до Дня народження моєї дочки у нас була чудова розмова.»

«Я тільки що забрала її з дитячого садка, коли вона сказала мені щоб я була обережніша на парковці, тому що по ній ходить багато людей похилого віку і вони ходять повільно.»

«Вона сказала що любить людей похилого віку, тому що у них м’яка шкіра і у неї м’яка шкіра; вони ходять повільно і вона ходить повільно. Вона знає що скоро вони помруть і тому їх треба сильно-сильно любити. »

«Звичайно, я була здивована, але мені сподобалося її ставлення.»

«Я була настільки приємно здивована ставленням дочки, що вирішила помістити те, що вона сказала на Facebook.»

«На наступний день по дорозі додому вона попросила зупинитися в магазині, щоб купити тістечок і пригостити потім ними своїх братів і сестер після святкового обіду.»

«Ну хіба можна відмовити іменинниці?»

«Я посадила Нору і її молодшу сестру в одну з цих величезних візків, зроблених у формі автомобіля і ми поїхали в бік кондитерського відділу. Після того, як ми взяли тістечка, я зупинилася в однієї з полиць, зацікавившись її вмістом. »

«Але як тільки я відволіклася, розглядаючи пляшечки з соусом, Нора вже стояла на повен зріст біля візку, махала і кричала на весь зал:« Привіт, старий чоловік! Сьогодні у мене день народження!””

«У чоловіка було суворе обличчя і густі-густі брови. Не встигла я щось сказати своїй доньці, як він підійшов до нас і повернувся до неї. »

«Навіть, якщо хоч якось зачепила поведінка дитини, він цього не показав. Він подивився на Нору, потім вираз його обличчя пом’якшав і він сказав: «Ну привіт, маленька леді. І скільки ж тобі виповнилося сьогодні? »»

«Вони ще трохи поговорили, потім чоловік сказав« З Днем народження »і наші шляхи розійшлися.»

«Ми знайшли цього чоловіка через кілька стелажів і я підійшла до нього:« Вибачте, сер. Це моя дочка, Нора і вона хоче дізнатися, чи не хотіли б ви сфотографуватися з нею? »»

«На його обличчі миттю промайнув вираз непідробного подиву і щирого подиву.»

«Він відійшов на крок назад, однією рукою взявся за ручку візка, а другу поклав собі на груди:« Фото? Зі мною?””

“”Так сер! Для мого Дня народження! »- благально подивилася на нього Нора.»

«Я дістала свій телефон і вони разом посміхнулись для знімка. Вона поклала свою руку на його долоню. Він, не кажучи ні слова, дивився на неї, в той час як вона гладила його по зморшкуватій руці і потім поцілувала тильну частину долоні і притулила її до своєї щоки. Я запитала як його звуть. Він попросив називати його Ден. »

«Ми заважали іншим покупцям, але ніхто не ображався. У цей час навколо нас склалася така чарівна атмосфера, що ніхто навіть і не подумав ображатися. Нора і містер Ден вже базікали як старі друзі. »

«Через кілька хвилин я подякувала містеру Дена за кілька приємних хвилин, проведених з нами. Він раптом розплакався і сказав: «Ні, це ВАМ спасибі! Це був найкращий день за довгий час. Ви зробили мене таким щасливим, міс Нора.»

«Вони обнялися і ми пішли. Нора весь час спостерігала за ним, поки він повністю не зник з поля зору. »

«Я б збрехала вам, якби сказала що не заплакала після цього випадку.»

«Я була настільки під враженням цієї зустрічі, що вирішила поділитися історією зі своїми друзями в Facebook.»

«Я написала цю історію і виставила фотографію Нори та містера Дена.»

«Пізніше цього ж вечора я отримала несподіване повідомлення від місцевого жителя, який знав містера Дена.»

«Його дружина, Мері, пішла з цього світу в березні і з цього часу він дуже самотній. Несподівана зустріч в магазині дуже сильно вразила його. Напевно, настільки, що він ніколи цього не забуде. »

«Я попросила номер його телефону і подзвонила кілька днів по тому.»

«Ми приїхали в гості в маленький затишний будиночок містера Дена, місце, яке ще кожним своїм куточком нагадувало про його дружину. Він спеціально постригся для цієї зустрічі, поголився і надів нові штани і вихідні туфлі. Тепер він виглядав років на 10 молодшим. »

«Він підготував дитячий столик, чистий папір і олівці для Нори. Містер Ден запитав, чи не може вона намалювати йому пару малюнків для того, щоб повісити на холодильник. Нора з радістю погодилася і тут же взялася за роботу. »

«У цей день ми провели цілих три години в гостях у містера Дена. Він дуже терпляче сприйняв мою дуже говірку і не в міру жваву дочку. Він витирав кетчуп з її щоки і дозволив з’їсти його курячі крильця. »

«Коли ми вийшли на передній дворик, він зрізав красиву червону троянду, що росте перед його верандою. Акуратно обрізавши всі шипи, він урочисто вручив її своєму новому другові. »

«Вона висушила цю троянду і тримає її в вакуумному пакеті у себе під подушкою.»

«Нора запитує як там містер Ден кожен день. Вона дуже турбується про нього. Вона постійно цікавиться не самотньо, чи не холодно йому і чи є у нього сьогодні сир для бутербродів. Вона правда хоче щоб він відчував себе добре і знав що його люблять. »

«Містер Ден теж думає про Нору. Після чергового нашого візиту він зізнався, що у нього не було жодного спокійного сну після того, як його дружина померла. Тепер же він спить міцним сном щоночі. »

«Нора вилікувала мене» – сказав він. »

«Я не знайшла що відповісти і по моїх щоках потекли сльози.»

«Цих двох чудових людей розділяє цілих сімдесят два роки. Але якимось незбагненним чином їх душі стали дуже близькі. »

«Нора і я пообіцяли відвідувати містера Дена щотижня. Нехай навіть у нас буде всього 15 хвилин. Нехай навіть буде час всього один раз обійняти один одного і подарувати йому упаковку данського сиру (його улюбленого). »

«Ми запросили його на День Подяки до себе в гості. Адже він вже частина нашої родини. І як сказала Нора: «Ми полюбили його назавжди!» »

«Іноді, просто розговорившись з незнайомцем, ми здатні перевернути свій і його світ.»

«Просто спробуйте!»

Не дивно що ця історія швидко розійшлася по всьому світу і зворушила серця великої кількості людей. Попереду у містера Дена і Нори багато років теплої дружби.

Джерело:ohlyad-svity.pro

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!