Зворушлuвuй момент весілля: хлопчuк розплакався, колu мачуха звернулася особuсто до нього

Зворушлuвuй момент весілля: хлопчuк розплакався, колu мачуха звернулася особuсто до нього

Широкоплечий американський морський піхотинець Джошуа Ньвілл і його мініатюрна подруга, капрал авіації Емілі лиха, вирішили узаконити свої стосунки, для чого випросили у командування коротку відпустку. Потім молодятам доведеться повернутися на службу і навіть медовий місяць як слід відгуляти не вийде, тому вони постаралися вмістити в відведений час максимум заходів.

 

Зокрема, Емілі підготувала особливу промову для Гейджа – сина Ньювілл від першого шлюбу. І це стало сентиментальним сюрпризом для всіх гостей на торжестві, пише DailyMail.

Після традиційних обрядів, клятв і обміну кільцями наречена, а тепер вже молода дружина, попросила слово. Взявши мікрофон, вона зачитала звернення до 4-річного Гейджа, для якого офіційно стала мамою. Або все ж мачухою? Справа не в формулюванні, а по відношенню до жінки до дитини.

«Я хочу, щоб ти був в безпеці, але доклав усіх зусиль, щоб стати хорошою людиною. Сподіваюся, ти скоро зрозумієш, який ти особливий хлопчик. Ти такий розумний, красивий і добрий, ти допоміг мені стати тим, ким я є сьогодні. І хай не я дала тобі дар життя, але життя зробило мені подарунок. Це ти”.

Сильний хід, а для чотирирічного хлопчика, який ріс без мами, і зовсім межа мрій. Чи треба уточнювати, що його реакція була передбачувано зворушливою? Навіть великий тато-морпіх, і той розплакався від розчулення цією сценою, що вже говорити про приголомшених гостей.

Здається, у цієї сім’ї буде хороше, наповнене любов’ю майбутнє.

Джерело:pranaslo.com

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!