ЗСУ в Криму? Термінова новина – Путіну не залишили вибору: капітуляція РФ. Україна переможе!

ЗСУ в Криму? Термінова новина – Путіну не залишили вибору: капітуляція РФ. Україна переможе!

Україна може повернути Крим і Донбас наступного року, навіть якщо Путін залишатиметься при владі в Росії. Про це в інтерв’ю Главреду заявив голова Служби зовнішньої розвідки України (2005-2010 рр.), генерал армії України Микола Маломуж.

 

За словами генерала, свою поразку в Україні Путін представить, як черговий “жест доброї волі” з боку Росії.

“У Путіна немає іншого виходу – або воювати далі ядерними засобами, або домовлятися. Росія буде відступати і формувати статус-кво. Путін буде змушений продемонструвати черговий “жест доброї волі” на кшталт відступу з острова Зміїний або з Київської, Чернігівської та Сумської областей, особливо якщо Захід погодиться, щоб він ще залишався при владі в ослабленій Росії”, – вважає Микола Маломуж.

При цьому генерал визнає, що відхід Путіна від влади прискорив би реалізацію оптимістичного сценарію зі звільнення всіх окупованих Росією територій України, включаючи Крим.

“Будь-хто, хто б не прийшов на зміну Путіну, навіть якщо зараз він начебто підтримує агресію, почне шукати шляхи виходу з ситуації, що склалася. …Хоча за Крим будь-який наступник Путіна ще спробує боротися, проте особливих перспектив утримати його вже не буде”, – зазначив Маломуж.

Крім того, генерал запевнив, що Росія не здійснить повторної спроби напасти на Україну, якщо Путін втримається при владі.

“Багато хто говорить про те, що, якщо Путін залишиться, то через деякий час він знову нападе. Але я переконаний, що можливостей напасти у нього буде дуже мало, тому що він програє в Україні, і програє стратегічно. Якщо санкції залишатимуться, то Росія програє і економічно, і політично, і енергетично”, – наголосив Маломуж.

За тиждень очікується спроба росіян розпочати новий наступ у Донецькій області. А доки на цьому фронті оперативна пауза, Кремль розгорнув глобальну інформаційну кампанію з метою примусити Київ до переговорів. Втім, якщо він когось і налякав, то передусім самих росіян — вони тепер ще більше бояться загальної мобілізації.

В український інформпростір вкинуто чутку про те, що нібито днями з Москви прийшов ультиматум Києву: до 15 липня відновити переговори, на час переговорів Україна має зупинити контрнаступ на Херсонському напрямку, а Росія натомість зупинить наступ на Донбасі, якщо ж Київ відмовиться, то він потім, мовляв, дуже пошкодує.

За оцінкою американського Інституту вивчення війни (ISW), російські війська “перебудовують сили та створюють умови для масштабнішого наступу в найближчі тижні або місяці”. ISW припускає, що це буде наступ або на Слов’янськ, або на Краматорськ.

У район нового наступу окупанти направляють ешелони озброєнь і боєприпасів, а також з’являється інформація про перекидання ближче до фронту нових підрозділів. Наприклад, днями повідомлялося, що росіяни виводять особовий склад, військову техніку та вивозять боєприпаси з в/ч 34667 у селі Алакуртті під Мурманськом. В/ч 34667 — це 80-а окрема мотострілецька бригада, і вся вона, виявляється, перекинута в село Микільське Білгородської області.

Ось на таку підготовку і знадобилася оперативна пауза. Навряд чи вона завершиться завтра чи післязавтра, але за тиждень — можливо. А доки триває ця пауза, Путін, звісно, може використати цей час, щоб лякати весь світ ще більшою ескалацією воєнних дій, якщо Київ не погодиться відновити переговори.

Путінські погрози вже викликали чималий переполох — у самій Росії та Білорусі. Там зростають панічні очікування загальної мобілізації, особливо у регіонах, прикордонних з Україною. І нове підживлення цій паніці дали слова Путіна про те, що Росія “всерйоз ще нічого не починала”. Справді, гарматного м’яса у Росії ще багато. Однак його бажання воювати падає обернено пропорційно нарощуванню нашої бойової могутності, яка чудово проявляє себе яскравими вибухами десятків військових об’єктів на окупованих територіях.

 

Тож путінськи загарбники — нехай бояться, з кожним днем усе сильніше. А для нас залишається один варіант – перемога.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!