ЗСУ прорвались! Звільнили ряд населених пунктів на Донбасі – тотальний розгром окупантів!До перемоги

ЗСУ прорвались! Звільнили ряд населених пунктів на Донбасі – тотальний розгром окупантів!До перемоги

Українські воїни продовжують очищати українську землю від російських загарбників. За останні дні вони звільнили від окупантів 5 населених пунктів на Донбасі.

Бійці ЗСУ за минулі дні в жорстоких боях зуміли вигнати окупантів з п’яти населених пунктів на Донбасі. Відповідна інформація була опублікована на сторінці Twitter Ukraine War Map.

Українцями звільнені в Донецькій області населені пункти Золота Нива, Пречистівка, Новомайорське, Шевченко і Єгорівка ‒ така інформація була опублікована на карті битв на Сході України, яку зробили європейські військові експерти.

“Україна повернула собі контроль над Золотою нивою, Пречистівкою, Новомайорським, Шевченком та Єгорівкою”, – зазначають вони.

Нагадаємо, російський політолог Андрій Піонтковський говорив – після переходу Збройних сил України в контрнаступ першим успіхом українських сил стане звільнення окупованого Росією Херсона.

А потім, на його думку, в РФ почнуться серйозні зміни, внаслідок яких держава зіткнеться з процесом розпаду.

 

До того депутат Ізюмської міськради Максим Стрельник заявляв – українські захисники проводять успішні контратаки на Харківщині. І українські воїни звільнили такі населені пункти – Співаківку і Заводи.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!