ЗСУ перевершили самі себе! Паніка в Кремлі – наступу кінець: важлива новина. Україна переможе!

ЗСУ перевершили самі себе! Паніка в Кремлі – наступу кінець: важлива новина. Україна переможе!

Українські військові тримають оборону частини території Луганської області. Як розповів голова регіону Сергій Гайдай у своєму Telegram-каналі, після поразки кількох складів в окупованій частині Луганщини ворог навіть припинив наступальні дії.

“Наші захисники завдають досить потужної поразки ворогові як на тій частині Луганщини, яка перебуває під контролем України, так і в глибокому тилу ворога. Можу сказати, що настільки потужних ударів завдано по російських складах, по казармах з особовим складом, що вони навіть призупинили свої наступальні дії”, – каже Гайдай.

Як розповів Гайдай, окупанти готують варіанти, за якими боєкомплекти будуть розміщувати у будівлях дитсадків та шкіл. Таким чином потім вони хочуть звинуватити Збройні сили України у розстрілі дитячих закладів.

“Луганщина бореться, і ми разом із нею. Ми й надалі допомагаємо нашим військовим усім, що потрібно, – від будівельних матеріалів до автотранспорту, швидко реагуємо, доставляємо. Ми постійно на зв’язку. Щоранку, як кажуть, звіряємо годинник”, – зазначив голова Луганської ОВА.

Також Сергій Гайдай додав:

 

“Може здаватися, що окупанти ведуть наступальну операцію на захід від Лисичанська і все. Втім, стримувати збройні формування росіян ми намагаємося по всій лінії фронту. Атакують із декількох напрямків. Там, де йти вперед їм незручно, влаштовують справжнє пекло, обстрілюючи території на горизонті. Тому небезпека надходить повсюди – від Кремінної до Попасної”, – наголошує очільник Луганщини.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!