Зрадник кива вчергове відмітився рез0нансною заявою! Те що він заявив на голову не налазить

Зрадник кива вчергове відмітився рез0нансною заявою! Те що він заявив на голову не налазить

Зрадник України, екснардеп Ілля кива знову розсипався у похвалах на адресу президента російської Федерації Володимира путіна.

кива закликав “зарахувати до лику святих” людину, яка розв’язала війну проти України, віддає накази рівняти із землею українські міста та села і вбивати українців тисячами.

На думку колишнього депутата від “ОПЗЖ”, розв’язання найкривавішої з часів Другої світової війни бійні у центрі Європи – “богоугодна справа”. Черговий потік абсурду власник довідки від психіатра, а донедавна – ще й жомової ями на Полтавщині, розмістив у своєму Telegram-каналі.

“путін увійде в історію і буде зарахований до лику Святих як той, хто з визволенням Києва та України, возз’єднає початок, сьогодення та майбутнє слов’янського миру та православ’я! Його місія – свята! Богоугодна справа завжди закінчується Перемогою!” – написав кива, супроводивши пост фотографією новоявленого “святого” путіна, якого у світі завдяки харківським ультрас з 2014 року знають зовсім під іншим “іменем”.

Пост киви

Пост Киви

Нагадаємо, скандальний екснардеп втік з України спочатку до Іспанії, а звідти – до російської Федерації. Там зрадник зайнятий походами по кремлівських пропагандистських ток-шоу.

Також Ілля кива закликав росію завдати ядерного удару по Україні, а коли в Україні проти нього відкрили провадження за статтею про державну зраду, він злякався розплати і вирішив попросити притулку в путіна.

Не виключено, що нинішні “панегірики” обумовлені насамперед бажанням зберегти власну шкуру.

Після втечі киви з України його позбавили депутатського мандату. Однак ніхто так і не дав відповіді на запитання, як настільки явно психічно хвора людина взагалі змогла потрапити до вищого законодавчого органу країни.

Джерело

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!