Знайдіть у себе на долоні лінію, розташовану на ребровой частини долоні відразу під мізинцем. Ця лінія може розповісти про ваше особисте життя!

Знайдіть у себе на долоні лінію, розташовану на ребровой частини долоні відразу під мізинцем. Ця лінія може розповісти про ваше особисте життя!

Хіроманти пропонують дізнатися це по руці. Звичайно, щоб визначити важливі подробиці, краще звернутися до фахівця (якщо вірите в хіромантії).

Але деякі основи можна прочитати в цій статті. Як гадати?

Якщо ви правша, гадати потрібно по правій руці. По лівій – якщо ви лівша.

Знайдіть у себе на долоні лінію, розташовану на ребровой частини долоні відразу під мізинцем.

Це і є лінія шлюбу. Їх може бути кілька, але при цьому це зовсім не означає, що саме стільки законного подружжя у вас буде за все життя. Про все по-порядку.

У хіромантії лінія шлюбу вказує, перш за все, не на сам шлюб, а на відносини з протилежною статтю. Кількість цих ліній у мізинця означає число постійних партнерів.

Значення лінії шлюбу – любовні зв’язки з вашими обранцями, їх тривалість, характер і результат. Довжина, чіткість, ширина, особливі знаки і багато іншого розкажуть про долю кожних відносин.

Характеристика лінії Довга лінія шлюбу на долоні говорить про довгих відносинах. Якщо ж лінія на долоні коротка, то цей зв’язок нетривала, однак це зовсім не означає, що вона була нещасливою.

Ширина і чіткість цієї лінії – ознака щастя. Якщо вона чітко окреслена і при цьому ще й широка, то це явна ознака щасливого і пристрасного союзу. Якщо лінія шлюбу ледве помітна і сама по собі дуже тонка, в цьому союзі не було щирих почуттів, або ж любов була “в одні ворота”.

Особливі знаки Про характер та якість відносин розкажуть особливі знаки на долоні. Якщо лінія шлюбу перетинає лінію серця – це поганий знак. Таке розташування ліній свідчить про вдівство.

Якщо лінія шлюбу спускається ще нижче і доходить до лінії розуму, це ознака рукоприкладства і жорстких відносин між партнерами.

Зірочка на лінії шлюбу – це щастя, вірність і взаємоповага. Якщо лінія шлюбу на кінці роздвоюється, то це пророкує розлучення. Якщо на цій лінії є острівці – це ознака складних відносин, постійних сварок і конфліктів між партнерами.

Якщо лінія переривається, а потім знову триває, значить, відносини будуть закінчуватися, то знову відновлюватися. діти

По лінії шлюбу в хіромантії можна також дізнатися кількості дітей, передає Ukr.Media.

Діти позначаються на долоні вертикальними короткими відростками, що виходять від лінії шлюбу. По цим лініям і судять, від яких відносин народяться діти і скільки їх буде.

Зради, розлучення

Якщо паралельно з лінією шлюбу йде невелика коротка лінія, то це свідчення зради. Але, як правило, це може означати і просто нетривалу любовний зв’язок до шлюбу або після нього. Справжню зраду можна розпізнати по лінії шлюбу, яку немов обвиває ще одна ледве помітна лінія. Простіше кажучи, якщо по лінії шлюбу на руці йде ще одна хвиляста лінія, це явна ознака невірності.

Якщо від лінії шлюбу вниз відходять маленькі короткі лінії (їх важливо не сплутати з лініями дітей), то це свідчить про розчарування в сімейному житті або у відносинах.

Якщо на лінії шлюбу є хрест, це знак неможливості продовження відносин. Це можна трактувати і як розлучення, але з причин, незалежних від обох членів подружжя.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!