Журналістка : І я, і Дмитро дуже чекали цю вакцину..Спеціально пишу через 15 годин після процедури

Журналістка : І я, і Дмитро дуже чекали цю вакцину..Спеціально пишу через 15 годин після процедури

Журналістка та піарниця Олена Поволяєва зробила щеплення від COVID-19 препаратом CoviShield (AstraZeneca), який залишився після імунізації медиків.

Спеціально пишу через 15 годин після процедури

Журналістка та піарниця Олена Поволяєва зробила щеплення від COVID-19 препаратом CoviShield (AstraZeneca), який залишився після імунізації медиків.

Ексклюзивно для OBOZREVATEL дівчина розповіла, що вона з чоловіком довіряє вакцині, яка схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я. Крім того, у подружжя двоє маленьких дітей. Аби убезпечити свою родину від ризиків, Олена та Дмитро скористалися можливістю зробити щеплення.

Дівчина вакцинувалася, хоча ще змалку у неї є алергічні реакції. Однак Олена проконсультувалася із лікарем і отримала першу дозу CoviShield.

“Ми з чоловіком підтримуємо доказову медицину, ми довіряємо ВООЗ та лікарям. І я, і Дмитро дуже чекали цю вакцину. Ми – переселенці, зараз живемо в Одесі, і у нас тут нікого немає, тож можемо розраховувати лише на власні сили. У нас маленькі два сини, молодшому – 5 місяців. Тому ми прийняли рішення зробити щеплення від COVID-19”, – пояснила Поволяєва.

Олена і Дмитро одразу заповнили форму на вакцинацію, побачивши у соцмережі оголошення від Одеського обласного центру громадського здоров’я і вже наступного дня їх запросили на процедуру.

“Іноді є залишки вакцини після щеплення медиків, і їх утилізують. На днях я побачила пост у Facebook, що Одеський обласний центр громадського здоров’я залишає можливість для громадських діячів та публічних людей вакцинуватися, якщо будуть залишки препарату. Вони написали, якщо хтось проявить бажання, і заявить про це публічно, то можна зареєструватися для щеплення. Ми з чоловіком заповнили Google-форму, яка була за посиланням, і наступного дня нам зателефонували, що є можливість імунізуватися разом з іншими, хто виявив таке бажання і зареєструвався”, – розповіла дівчина.

Попри те, що в Олени з дитинства є алергічні прояви, вона зважилася зробити щеплення препаратом CoviShield (AstraZeneca), адже напередодні проконсультувалася зі своїм лікарем.

“Я давно є амбасадоркою вакцинації, незважаючи на те, що у мене алергія, і колись у дитинстві була алергічна реакція на вакцину АКДП (щеплення для профілактики інфекційних захворювань: коклюшу, дифтерії та правця, – Ред.). Я активно консультуюся зі своїм сімейним лікарем, мені пояснили, що під наглядом спеціалістів можна робити щеплення. Крім того, я підлікувала алергію, і зараз у мене ремісія”, – пояснила дівчина, яка зробила щеплення залишками препарату CoviShield.

Наразі подружжя почувається добре, ані в Олени, ані в Дмитра немає жодних проявів побічних реакцій. За словами дівчини, приблизно за 4 тижні їм повинні зателефонувати та зорієнтувати, коли можна буде прийти для щеплення другою дозою.

“Ми плануємо подорожувати, вакцинація спрощує цю можливість. Ми хочемо в перспективі отримати навіть паспорти вакцинації. І я, і чоловік почуваємося наразі добре”, – додала співрозмовниця.

ВАКЦИНИРОВАЛИСЬ

В прошлом году мы с

Дмитрий Поволяев

собирались в это время в Будапешт. Затем год сидели дома, хотя могли бы еще до родов слетать куда-то. В любимый Париж, например. Если бы не коронавирус.

Но появился свет в конце туннеля. Мы верим в науку, доказательную медицину и силу вакцинации. В прошлом году осенью вкололи Ваксигрипп, а вчера вечером — Covishield. Как так вышло? После медиков остается немного вакцины в открытом флаконе, которую утилизируют. В Одессе же ее предложили общественным деятелям. Мы зарегистрировались и попали на прививку на следующий день. Ссылку, где можно зарегистрироваться, оставляю в первом комментарии.

Специально пишу через 15 часов после процедуры. Температуры нет, состояние нормальное, если не учитывать, что мой без пяти минут пятимесячный сын Миха зачем-то проснулся в 6:30 вместо привычных 8:30. И я теперь слегка сонная, но довольная.
Одеський обласний центр громадського здоров’я

— спасибо. Через месяц повторим. И самый важный вопрос, который обсуждали в очереди. А можно ли пить алкоголь? Праздновать это дело и заранее обмывать будущий паспорт вакцинации и путешествия, которые наконец замаячили на горизонте?

Linnikov Svyatoslav

сказал, что можно

Особенно приятно было видеть живых людей на этой вечеринке —

Anna Filimonova

,

Елена Павлова

,

Андрей Рафаэль

,

Mariya Kotelnikova

,

Вячеслав Грубый

,

Vadim Shpachenko

Потому что мы давно на самоизоляции, которую за последние многие месяцы нарушали всего пару раз, заскочив в ресторанчик недалеко от дома, в котором хорошая вентиляция из-за открытой кухни, а официанты ходят в масках.

P.S. Хотела надеть футболку, чтобы не светить голым торсом и нижним бельем, но это неудобно в условиях грудного вскармливания, которое, кстати, не является противопоказанием для вакцинации.

 

Алена Поволяева

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!