Жінка зупинилася допомогти дитині, що сидить вночі посеред дороги. Але вже через хвилину вона тікала без оглядки!

Жінка зупинилася допомогти дитині, що сидить вночі посеред дороги. Але вже через хвилину вона тікала без оглядки!

Не варто втрачати пильність на дорозі! 3ловmuсники постійно придумують безліч нових трюків, що дозволяють їм обманювати і rрабувати людей. Дуже часто такі трюки засновані на природному бажанні допомогти, особливо якщо мова йде про дитину.

Ця воістину страшна історія, схожа на сцену з фільму жахів, сталася з 33-річною жінкою на нічному шосе. Одного разу вона поверталася додому з роботи в пізній час. Годинник показував 1:30 ночі. І тут жінка побачила, що прямо посеред дороги сидить дитина.

Це було жахлuво! Підкоряючись природного бажання допомогти, жінка-водій зупинила свою машину.

Але відразу після того, як вона зупинилася, до автомобіля кинулися дві фігури в темному одязі, маючи намір відкрити двері. Дитина на дорозі виявився всього лише лялькою, за допомогою якої шах.раї rрабували добросердих автомобілістів.

На щастя, жінка заздалегідь замкнула двері авто зсередини. Зрозумівши, що відбувається, вона тут же натиснула на газ і помчала від цього небезпечного місця. На жаль, поліції так і не вдалося знайти 3л0чинців. Зате вони знайшли ту саму ляльку і поширили її фото в мережі.

Користуючись нагодою, поліція ще раз офіційно попереджає всіх автомобілістів про те, що під час поїздки двері вашого транспортного засобу повинні бути закриті!

Джерело:ohlyad-svity.pro

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!