Жінка зморщила ніс і фиркнула: «Ви, солдати! Ви не тільки хамите…” Вона не дозволuла ветерану присістu. Те, що сталося далі – безцінно!

Жінка зморщила ніс і фиркнула: «Ви, солдати! Ви не тільки хамите…” Вона не дозволuла ветерану присістu. Те, що сталося далі – безцінно!

Одного разу  солдат, який служив на війні, повертався з фронту, де кілька тижнів йшли інтенсивні бої. Йому нарешті дали відпустку і він відправився на поїзді до Лондона. У поїзді було дуже тісно, ​​тому солдатів пройшов через весь поїзд, щоб знайти вільне місце. Єдине незайняте місце, було поруч з добре одягненою літньою дамою, але на ньому сиділа її маленька собака.

Стомлений війною солдат попросив: «Будь ласка, мем, чи можу я сісти на це місце?» жінка подивилася на солдата, принюхався до нього і сказав: «Ви, військові, такий грубий тип людей. Хіба ви не бачите, що моя маленька Фіфі зайняла це місце? »

Солдат пішов, вирішивши пошукати собі інше місце, але пройшовши весь поїзд так нічого і не знайшов, тому повернувся до жінки з собакою. Він знову попросив: «Будь ласка, леді, можу я тут присісти? Я дуже втомився”.

Жінка зморщила ніс і фиркнула: «Ви, солдати! Ви не тільки хамите, але ви і дуже занощиві! »

Солдат нічого не сказав: він нахилився, взяв маленьку собачку, викинув її у вікно поїзда і сів на вільне місце. Жінка верещала, лаялась і зажадала, щоб хтось захистив її і покарав солдата.

поважний джентльмен, який сидів через прохід, заговорив: «Ви знаєте, сер, у Вас, у військових є схильність робити неправильні речі. Ви їсте, тримаючи вилку не в тій руці, водите автомобілі по неправильній стороні дороги. А тепер, сер, ви кинули не ту су*kу в вікно »

джерело

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!