Жінка з Індонезії примудрилася за годину завагітніти і народити дитину, для декого це може бути дивом, але не для її чоловіка…

Жінка з Індонезії примудрилася за годину завагітніти і народити дитину, для декого це може бути дивом, але не для її чоловіка…

Неn0рочне зачаття індонезійки у багатьох людей викликало питання.

Індонезійка зробила неможливе: вона завагітніла і народила за одну годину, хоча при цьому не мала близькості з чоловіком більше року. І поки родичі називають це дивом, лікарі більш скептично ставляться до ситуації, яка пахне не чаклунств0м, а звичайною зрад0ю, інформує Ukr.Media.

Ні для кого не є секретом те, що вагітність у жінок традиційно триває близько дев’яти місяців і як вона виникає. Проте 39-річна мешканка Індонезії Хені Нураєні вирішила порушити відразу обидві закономірності природи: індонезійка стверджує, що вона дивовижним чином завагітніла без чоловіка, а вже через годину народила.

Наприкінці липня Хені, за її словами, займалася своїми справами вдома, у селі Мандаласарі, коли раптово відчула дивні відчуття у животі.

«Я була вдома, і все було як завжди, — розповіла жінка. — Раптом я відчула, що щось почало рухатися у правій частині мого живота, а потім почалися коліки. Я попросила сусіда відвезти мене у домівку мого батька, приблизно через годину ми покликали акушерку, і я народила.»

Подія виявилася несподіванкою для усієї родини Нураєні і для самої жінки, тому що, за її словами, останні дев’ять місяців вона не відчувала жодних симптомів вагітності. А ця мама помітила б, якби вони були, враховуючи, що перед тим, як на світ з’явився її син Лінгг Чіпт Радеп, вона народила ще двох дітей, одному з яких вже 10 років.

За словами Хені, усі дев’ять місяців, які зазвичай триває виношування дитини, вона не страждала від ранкового нездужання, критичні дні у неї були регулярно, а живіт не збільшувався у розмірах. Що найдивніше, жінка зізналася, що останні 19 місяців вона не мала близькості зі своїм чоловіком, 38-річним Еріком.

Слова Нураєні підтверджує і голова району Пуспахіанг — Залькап Драсман, який чомусь зав про те, що між Еріком і Хені не було інтимного зв’язку більше року після народження доньки. Вся ситуація у його очах виглядає як справжнє диво непорочного зачаття, що, схоже, дійсно трапляється.

«Це те, що робить цей випадок дивним, але реальним, і ми вдячні за все, тому що з Божою волею все стає можливим», — додав Залькап.

Однак лікар Русвана Анвар, який погодився прокоментувати пологи Хені, більш скептично поставився до всього того, що сталося. На його думку, поповнення у родині індонезійки стало черговим прикладом так званої прихованої вагітності, за якої жінка просто не знає про свій стан, оскільки не відчуває жодних симптомів.

Відсутність ознак вагітності лікар пояснив тим, що Хені могла просто набрати вагу і не помітити, що у неї збільшується живіт. А що стосується наявності критичних днів — це можна пояснити звичайним гормональним збоєм.

Звичайно, дивним залишається факт, що між жінкою і чоловіком нібито не було інтимних стосунків 19 місяців, а без них вагітність не виникла б. Але, здається, тут навіть не потрібна думка медичного експерта, щоб зрозуміти: або подружжя разом щось приховує, або тільки дружина Еріка.

Сам же чоловік Хені поки що ніяк не коментував ситуацію. Залишається лише здогадуватися, чи виникли у чоловіка резонні питання до дружини, тому що вся ситуація більше схожа на історію однієї зради, а не на чарівне неn0рочне зачаття.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!