Жінка, яка важила 328 кг, вирішила у щоб це не стати схуднути і опублікувала фото «нової себе»

Жінка, яка важила 328 кг, вирішила у щоб це не стати схуднути і опублікувала фото «нової себе»

Неможливо залишитися байдужим, дізнавшись, через що довелося пройти цій сильній жінці. Ешлі Данн-Братчер поділилася з користувачами Інтернету історією свого життя.

До 6 років Ешлі не відрізнялася від своїх ровесників, проте все змінилося, коли з родини пішов її батько. Дівчинка важко перенесла розлучення батьків, а тут ще виявилося, що вона зовсім не потрібна своїй матері. Мати Ешлі не приділяла дочці належної уваги, а вихованням Ешлі займалася няня.

Ситуація ускладнилася, коли няня дівчинки почала до неї чіплятися по-дорослому. Ешлі не могла розповісти про свої переживання матері, збираючи в собі образи. Незабаром Ешлі почала набирати вагу.

Ешлі вирішила поділитися своєю історією, коли їй було 27 років і вона одна ростила 5-річного сина. Жінка розповіла, що хлопчик допомагає їй по господарству: розігріває їжу, закидає речі в пральну машину, прибирає в будинку. Сама Ешлі не в силах виконувати домашню роботу.

Більшу частину вільного часу Ешлі лежить на дивані і майже не виходить з дому. Болі в спині не дозволяють їй довго стояти. Жінка, життя якої перетворилося на пекло, зважилася на операцію зі зменшення шлунку.

За рік Ешлі вдалося скинути більше 100 кг. Сьогодні вона важить 226 кг. Жінка задоволена результатом, але розуміє, що це не межа її мрій. Ешлі не збирається зупинятися на досягнутому.

Так само Данн- Братчер розповіла, що операція з видалення шлунка не таке вже просте рішення і доставило їй чимало клопоту, проте сьогодні Ешлі не шкодує про своє рішення, адже вона може дозволити собі те, що було недоступне для неї протягом багатьох років.

Джерело:tintelekt.com

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!