Жінка відкрила банку з дитячою сумішшю, і там на неї очікував сюрприз, виявилося, що світ все ж таки не без добрих людей

Жінка відкрила банку з дитячою сумішшю, і там на неї очікував сюрприз, виявилося, що світ все ж таки не без добрих людей

Мешканка Австралії відкрила банку з дитячою сумішшю, придбаною у магазині, і побачила всередині приємний подарунок. У банці лежала записка і гроші, залишені невідомою людиною. Втім, жінка провела своє розслідування і встановила особу анонімного доброзичливця, інформує Ukr.Media.

Тильз Сьофелле з міста Брисбен відправила чоловіка до магазину, щоб він купив їх новонародженій дитині дитячу суміш для харчування. Чоловік успішно впорався із завданням, а мама, відкривши банку через кілька днів, побачила всередині несподіваний подарунок (пощастило, що не живий).

На порошку обережно лежала записка з добрими побажаннями та п’ять австралійських доларів

«Я побачила це і подумала: «Хм, як дивно», — розповіла Тильз».

«Насолоджуйтесь цим невеликим (подарунком). Щасливої Середи Достатку!».

Спочатку Тильз вирішила, що це витівки чоловіка, адже чоловіки відомі своїми пранками, але той теж був здивований. Тоді австралійка почала згадувати, чи заходив до неї у гості хтось, хто міг би зробити подібний трюк, але не пригадала, щоб запрошувала друзів.

«Я навіть трохи насторожено поставилася до банки, оскільки подумала, що це може бути якась підробка.»

Однак чоловік з дружиною вирішили докопатися до істини і опублікували фото записки та грошей у соціальних мережах. Деякі користувачі відразу висунули припущення, що це справа рук місцевої знаменитості — Сюзанни Люсі. Жінка відома тим, що регулярно залишає невеликі сюрпризи у продуктах.

Виявилося, що так воно і було. Люсі підтвердила журналістам свою причетність. Правда, подібні вчинки, за словами Сюзанни, робить не лише вона, але й інші мами у всій Австралії. Певної мети у них немає — жінки просто хочуть порадувати співвітчизників.

Сьофелле вже готова приєднатися до клубу доброзичливців.

«Нам не потрібні ці гроші. А ось іншим можуть знадобитися».

Джерело:www.globalpress.co.ua

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!