Жінка схудла на 200 кілограмів за 2 роки і лікарям довелося видалити 25 кг зайвої шкіри. Подивіться, як вона виглядає зараз після чудесного перетворення, і беріть приклад!

Жінка схудла на 200 кілограмів за 2 роки і лікарям довелося видалити 25 кг зайвої шкіри. Подивіться, як вона виглядає зараз після чудесного перетворення, і беріть приклад!

Схуднути легко, але от не набрати знову старанно втрачені кілограми і зберегти досягнутий результат. набагато складніше. Уявіть, що у вас більше 100 кілограмів зайвої ваги, і в результаті чого ви не можете ходити, плавати або навіть просто стояти рівно. Так сталося з Ніккі Вебстер у нашій черговій цікавій історії.

У свої 34 роки вона важила 275 кілограмів, і ситуація для неї була критичною – вона вмирала. Величезна вага Ніккі була результатом її великої пристрасті до їжі.

«Моя вага виснажує мене. Моє тіло так болить, що я не можу більше цього терпіти. Я вважаю, що їжа для мене стала пристрастю, і ця згубна звичка тепер вбиває мене », – говорить Ніккі.

Поворотний момент в житті Ніккі настав, коли її запросили до участі в телешоу «Я важу 300 кг» («My 600 lb life»).

Усвідомлюючи, що зайва вага небезпечна для її здоров’я, Ніккі вирішила переїхати з Арізони в Техас, щоб бути ближче до її лікаря, доктора Назардана. Доктор Назардан спеціалізується на втраті ваги у людей, які страждають ожирінням.

Ніккі сподівалася, що операція по зниженню ваги вирішить всі її проблеми, але для цього потрібно більше, ніж одне хірургічне втручання. Лікарі сказали їй, що вона повинна схуднути як мінімум на 20 кілограмів самостійно, перш ніж вони зможуть прооперувати її. Менш ніж за три місяці Ніккі вдалося скинути необхідні кілограми і вона стала готуватися до операції шунтування шлунка.

Але Ніккі все ж побоювалася, що її стара пристрасть повернеться, і вона знову набере вагу. Також її турбували ризики, пов’язані з операцією.

«На початку цього року після операції по шлунковому шунтуванню мій найкращий друг Майкл помер. Думка про те, що це може статися і зі мною, не дає мені спокою », – пояснює Ніккі.

Але Ніккі все ж наважилася на операцію. Операція пройшла успішно, і вже через рік Ніккі вдалося схуднути на 100 кілограмів! Фотографії, зроблені до операції і після неї, кажуть самі за себе. Зараз Ніккі – зовсім інша людина!

Але щоб дістатися до кореня її ожиріння і позбутися від нього раз і назавжди, Ніккі потрібно було копати ще глибше. Вона зв’язалася з фахівцями, щоб розібратися в причині неправильного харчування і переконатися, що не піддасться знову спокусі старої згубної звички.

Спочатку Ніккі було складно звикнути до нового способу життя, що цілком нормально, враховуючи всю складність схуднення і величезних змін в харчуванні.

Але після того, як лікар сказав їй, що вона може пройти операцію з видалення зайвої шкіри, яка залишилася після схуднення, у Ніккі з’явилася нова мотивація, щоб більше старатися і досягти своєї мети.

Після того, як вона схудла в цілому на 160 кілограмів, лікарі схвалили операцію з видалення шкіри. Під час операції вони видалили у Ніккі 25 кілограмів зайвої шкіри.

На жаль, після операції з видалення шкіри у Ніккі з’явилося внутрішня кровотеча, і їй довелося повернутися до лікарні для третьої операції. Однак чергова операція пройшла без ускладнень, і Ніккі швидко поправилася.

Зараз Ніккі важить 90 кілограмів і успішно продовжує підтримувати свою нову вагу і слідкувати за здоровим харчуванням. Ніккі здорова і щаслива, і відчуває себе як ніколи добре. Сподіваємося, що у неї все вийде!

Яка надихаюча історія! А недавно Ніккі вийшла заміж за любов всього свого життя, молодого чоловіка на ім’я Маркус.

Схуднути і позбутися від шкідливих звичок дуже складно і це вимагає неймовірних зусиль та роботи над собою. Але історія Ніккі доводить, що можна змінити життя на краще, як би складно це не здавалося.

джерело

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!