Збирайте свої речі і на вихід, довіра до вас втрачена остаточно: Зеленський ініціював ліквідацію скандальновідомовго ОАСК

Збирайте свої речі і на вихід, довіра до вас втрачена остаточно: Зеленський ініціював ліквідацію скандальновідомовго ОАСК

Президент України Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроєкт “Про ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва”. Документ позначений як невідкладний.

Про це повідомляє Офіс президента. Текст законопроєкту наразі не оприлюднений.

“ОАСК мав достатньо часу, щоб одуматися, подивитися на себе в дзеркало та віднайти там прості речі, які так шукають у ньому суспільство й держава, – справедливість, неупередженість і чесність. Замість цього бачимо чергові скандали з “плівками”, корупцію пов’язаних осіб із забитими грошима сейфами та численні сумнівні рішення. Довіра до Окружного адміністративного суду м. Києва втрачена”, – йдеться в заяві ОП.

Зеленський наголосив, що ОАСК так і не зміг повернути довіру до себе, але “впорався з поверненням скандалів і дивних рішень, далеких від розуміння справедливості”.

“Досить сейфів, набитих мільйонами готівки, у пов’язаних із керівництвом суду осіб або очікування чергових записів скандальних розмов з кабінетів суддів, які думають, що переважують усе в нашій країні”, – наголосив Зеленський і додав, що це сигнал до будь-якого суду, який зрадив повазі до закону.

Нагадаємо:

Ще у жовтні 2020 року на сайті президента

Міністр юстиції розповів про складнощі з ліквідацією Окружного адмінсуду Києва
з’явилася відповідь на петицію з проханням подати до Верховної Ради законопроєкт про ліквідацію ОАСК. Петиція тоді набрала необхідну кількість у 25 тисяч голосів громадян.

Суддів ОАСК, голову Державної судової адміністрації, ексвисокопосадовців та інших осіб підозрюють у створенні злочинної організації; захопленні держвлади; зловживанні впливом; втручанні у діяльність державних діячів та створенні штучних перешкод у діяльності ВККС та її членів.

ЗА матеріалами

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!