ЗАТЕРЕЖЕННЯ ЛІКАРЯ!Просто припиніть це їсти: лікарі розкрили, від яких продуктів атакують гіпертонія та головний біль!

ЗАТЕРЕЖЕННЯ ЛІКАРЯ!Просто припиніть це їсти: лікарі розкрили, від яких продуктів атакують гіпертонія та головний біль!

Попрацюйте над якістю харчування, і ви помітите, як покращилася якість Вашого життя

 

Ні для кого не секрет, наскільки важливо харчуватися правильно для здоров’я організму. Лікарі не втомлюються нагадувати:”ти — це те, що ти їси”. Хронічні захворювання серцево-судинної системи, включаючи гіпертонію, розвиваються поступово. Чималим чином на їх розвиток (як і профілактику), впливає їжа, споживана нами щодня.

У випадку з розвитком гіпертонії, головного болю і навіть чутливості до холоду – є певний перелік продуктів, які провокують ці стани, кажуть медики.
Лікарі надали перелік продуктів, які надають на судини звужує вплив. Зловживання такими продуктами може викликати порушення кровообігу, гіпертонію, головні болі, надмірну чутливість до холоду. Так, якщо ви хочете відчувати себе добре, обмежте вживання наступних продуктів:

  • Корінь солодки — лакриця) – вважається лікарською рослиною, проте перебір з лакрицею протягом всього декількох тижнів призводить до гіпертонії. Вся справа в вмісті гліциризинової кислоти, яка, в свою чергу, затримує натрій в організмі;
  • Кофеїн-міститься не тільки в каві, але і в чаї, шоколаді і т.д. надає пряме звужує вплив на судини.
  • Трансжири-містяться в тортах, тістечок, маргарині, здобі і т.д. Визивавют скупчення холестерину всередині артерій.
  • Продукти з високим рівнем солі. Фахівці нагадують: отримуючи велику кількість натрію, організм затримує воду, що збільшує обсяг крові і її вплив на стінки судин. В результаті артеріальний тиск підвищується, розвивається гіпертонія.

Все це не привід відмовлятися від таких продуктів раз і назавжди. Але розумне їх споживання зроблять Ваше життя довше і якісніше.

Джерело:www.newspro24.biz.ua

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!