«Занадто довгі ногu!»: Дівчuну з ногамu довжuною 129.5 см не взялu в моделі

«Занадто довгі ногu!»: Дівчuну з ногамu довжuною 129.5 см не взялu в моделі

Чейз Кеннеді народилася в Сполучених Штатах Америки. Вона приваблива, її зовнішність підходить для того, щоб працювати в модельному бізнесі. Зріст у Чейз – 195 см, з них 129,5 см – це ноги. Таких довгих ніг немає ні в однієї жінки в світі.

Коли Кеннеді надягає туфлі на підборах, її ноги стають ще довше. Здавалося б, що з такою зовнішністю, зростом і такими довгими ногами, у дівчини є тільки один шлях – на подіум. Туди беруть тільки високих і струнких представниць прекрасної статі. Все б добре, але саме через дуже довгі ноги її не взяли в модельний бізнес.

У шкільні роки Чейз доводилося вислуховувати на свою адресу різне. Хтось дивився на неї із захопленням, хтось з подивом, а хтось відкрито сміявся над її високим ростом.

Замовкнути злі язики змусив той факт, що Чейз почали запрошувати співпрацювати модельні агентства.

Кеннеді розпочала співпрацю з одним з них. Все йшло добре, але її зріст не зупинявся. Вона продовжувала рости.

Коли її зріст досяг 195 см, модельні агентства відмовилися співпрацювати з такою високою моделлю. Пояснили вони дівчині це тим, що вона не вписується в стандарти, які існують в модельному бізнесі. Варто сказати, що середній зріст моделей – 176-180 см. Іноді є винятки, коли зріст коливається в декількох сантиметрах в одну або іншу сторону.

Тільки це не у випадку з Чейз. Вона надто відрізнялася від всіх моделей своїм високим зростом і дуже довгими ногами.

Чейз Кеннеді не розгубилася і вирішила показувати свої ноги в інстаграм. У неї швидко з’явилася велика кількість підписників, які можуть спостерігати за красивою і дуже високою дівчиною.

Цікаво те, що думки підписників з приводу довгих ніг розійшлися. Одні в коментарях пишуть, що Чейз занадто худенька, що її ноги кістляві і навіть сухі.

 

 

 

Інші радять не звертати уваги на чужу думку і радувати шанувальників новими знімками. Це і робить дівчина, регулярно викладаючи свої знімки в інстаграм.

Джерело:pranaslo.com

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!