“За прийом бере в доларах, політикам не відмовляє”: Як живе найвідоміша мольфарка країни, Магдалена Мочіовські

“За прийом бере в доларах, політикам не відмовляє”: Як живе найвідоміша мольфарка країни, Магдалена Мочіовські

Магдалена Мочіовські – спадкова карпатська мольфарка, про яку в Україні гомоніли ще задовго до того, як вона почала брати участь у телевізійних проектах. Люди їдуть до неї по допомогу чи не з усіх куточків країни, адже вірять, що у жінки – дар. Подейкують, що звертаються до неї і політики, в кожного з них – своя мета: хтось просить допомогти зі здоров’ям, а хтось – розповісти про майбутнє. Сьогодні  редакція Корупція.Інфо хоче познайомити вас ближче з цією неймовірною жінкою.

Магдалена свій дар успадкувала від бабусі, що вона особлива – зрозуміла ще в дитинстві. Коли Мочіовські була ще малою, з нею трапилось дві надзвичайні історії. Одного разу вона впала з височезної старої черешні: дівчинка летіла з висоти триповерхового будинку і приземлилася просто на ноги без жодної подряпинки.

А про другий випадок говорить так:

«У 3 РОКИ ПЕРЕБІГАЛА ТРАСУ В СУСІДНЬОМУ СЕЛІ БОТАР, ДЕ ЖИЛА МОЯ ДРУГА БАБУСЯ. НА ВЕЛИКІЙ ШВИДКОСТІ МЕНЕ ЗБИЛА МАШИНА. Я ПОЛЕТІЛА ВГОРУ НА ДЕКІЛЬКА МЕТРІВ І ПРИЗЕМЛИЛАСЯ В ПРИДОРОЖНЮ КАНАВУ. ЧІТКО ПАМ’ЯТАЮ, ЯК МЕНЕ НІБИ ХТОСЬ ПІДНЯВ І ПОСТАВИВ НА НОГИ. БАТЬКИ ДУМАЛИ, ЩО ЦЕ КІНЕЦЬ. А НА МЕНІ – ЖОДНОЇ ПОДРЯПИНИ. ВИЙШЛА З КАНАВИ Й ПИТАЮ: “А ЧОГО ВИ ТУТ УСІ ПЛАЧЕТЕ?”»

Та Магдалена залишилася живою. Каже, що напевно вона ще потрібна на цьому світі.

Дар від бабусі перейшов до неї у 13 років і тоді її почали навчати всьому, що має знати мольфарка, а от практикувати свої знання жінка почала у 33, раніше – зась. Мочіовські допомагає всім хто просить, але зізнається, що не завжди може це зробити, бо долю не зміниш.

Є люди, яким вона допомогти не може – це кровні родичі і чоловік.

Як ви зрозуміли, Магдалена – заміжня. Її обранця звуть Руслан і вона просто не уявляє свого життя без нього.

Цікавим є той факт, що закарпатська мольфарка не любить говорити про політику. Але, коли у 2014 році в Україні відбувалась революція, Магдалена, наче знаючи, що незабаром крові проллється ще більше, розповіла одному з видань наступне:

«ЯК БУДЬ-ЯКИЙ ГРОМАДЯНИН УКРАЇНИ, ПЕРЕЖИВАЮ ЗА ДОЛЮ ДЕРЖАВИ. МОЛЬФАРАМ НЕ МОЖНА ВТРУЧАТИСЯ У ПОЛІТИКУ. СИТУАЦІЯ СЕРЙОЗНА, МИ СТОЇМО ПЕРЕД ОКУПАЦІЄЮ РОСІЙСЬКОЮ ФЕДЕРАЦІЄЮ НАШОЇ ДЕРЖАВИ. З БОЖОЮ ДОПОМОГОЮ НАША ДЕРЖАВА ВИЙДЕ З ГЛИБОКОЇ ПОЛІТИЧНОЇ КРИЗИ. СКАЗАТИ, ЩО ОБІЙДЕМОСЯ БЕЗ КРОВОПРОЛИТТЯ, НЕ МОЖУ, КРОВ УЖЕ ПРОЛИЛАСЯ. ЗА СПИНОЮ ЦЬОГО КРОВОПРОЛИТТЯ СТОЯЛА РОСІЯ НА ЧОЛІ З ВОЛОДИМИРОМ ПУТІНИМ. РОСІЯ НЕ ЗАЦІКАВЛЕНА У ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ЦІЛІСНОСТІ УКРАЇНИ. ЄДИНУ МАРІОНЕТКУ, ЯКУ МАВ ПУТІН НА ТЕРИТОРІЇ НАШОЇ ДЕРЖАВИ, — ВІКТОРА ЯНУКОВИЧА — ВІН ВТРАТИВ. ВІН ХОЧЕ ЙОГО ПОВЕРНУТИ, АЛЕ Я ЦЬОГО НЕ БАЧУ. МЕНЕ ПИТАЮТЬ: БУДЕ ЖИТИ ЯНУКОВИЧ ЧИ ЙОГО ВБ’ЮТЬ? НАВІТЬ ЯКЩО БАЧУ, ЛЮДИНІ ЗАЛИШИЛОСЯ ЖИТИ КІЛЬКА ГОДИН, ДНІВ, АБО МІСЯЦІВ, НЕ МОЖУ ЦЬОГО СКАЗАТИ. НА ЦЕ Є ГОСПОДЬ БОГ, ЯКИЙ ТАКІ ПИТАННЯ ВИРІШУЄ. СКАЗАТИ МОЖУ ОДНЕ: ЗА ВСІ СКОЄНІ ЗЛОЧИНИ, ЯКІ ВІН ЗРОБИВ ДЛЯ НАРОДУ УКРАЇНИ, ВІДПОВІСТЬ».

Як бачимо, частина висловлювання Мочіовські вже справдилась, та чи здійсниться інша? Все з часом.

До речі, у своєму житті Магдалена займається не лише тим, що стосується надприродних сил. Жінка також любить послухати музику, переважно обирає класику. Є у Мочіовські і вища освіта, а взагалі, вона – поліглот:

«ЗНАЮ СІМ МОВ. ЗА ОСВІТОЮ Я ІСТОРИК-ФІЛОЛОГ. ПЕРЕКЛАДАЧ З УГОРСЬКОЇ МОВИ. ПРОФЕСІЙНО УГОРСЬКУ В УКРАЇНІ ЗНАЮТЬ ЛЮДЕЙ ІЗ ДВАДЦЯТЬ. КОЛИСЬ ЧАСТО ЇЗДИЛА ЗА КОРДОН. І ГОРІЛКУ ВОЗИЛА, І КАВОМОЛКИ…. НІЧИМ НЕ ВІДРІЗНЯЮСЯ ВІД ІНШИХ ЛЮДЕЙ».

Однак, частіше до неї звертаються саме як до цілительки. Зараз на прийом до Магдалени – черги. У неї навіть є свій сайт, де також можна записатися завчасу.

Скільки ж хоче зіркова мольфарка за прийом – достеменно невідомо, однак у мережі пишуть ціни в 300 і навіть більше доларів за годину сеансу.

Джерело:www.vazhlyvonews.org.ua

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!