З майбутньою дружиною я познайомився на першому курсі і вона мене зрадила. Зараз вона плаче під дверима моєї квартири, і як же я хочу відкрити їй…

З майбутньою дружиною я познайомився на першому курсі і вона мене зрадила. Зараз вона плаче під дверима моєї квартири, і як же я хочу відкрити їй…

Зі Світланою ми познайомилися ще на першому курсі університету. Зустрічалися чотири роки, і тут вона почала мені розповідати, що всі подружки вже заміж виходять, пора і їй весільну сукню одягти. Я подумав, що її бажання цілком виправдане. Зрештою, плани ж будуємо на майбутнє.

Я вже почав вибирати кільце. Хотів звозити її на море, на березі, в урочистій обстановці зробити пропозицію.
Але після недавнього інциденту задумався: а чи варто воно того?

Історія сталася два тижні тому. Пішли ми з друзями в бар. З нами були сім хлопців і чотири дівчини. Я в той день втомився на роботі, тому вирішив піти раніше. Світлана залишилася. Я не заперечував.

Повернувся додому після опівночі і відразу ліг спати. Прокинувся через пару годин і відправив їй повідомлення: Коли приїдеш? Відповіді не було. Я почав дзвонити. Раз, другий. Трубку не брала.
Повернулася о п’ятій ранку. Пахло від неї чоловічим парфумом.

Я запитав її, де була.

– У Микити фільм дивилися, – радісно відповіла моя наречена. Вона посміхалася, цілувала мене, але рухи її були якимись нервовими, а погляд бігав по кімнаті, і не міг зупинитися на мені.

– У вас щось було? – запитав я.

Світлана сказала, що Микита намагався її поцілувати, але вона його відштовхнула. Через двадцять хвилин вона поміняла свої показання. Так, вони цілувалися, але більше нічого не було, чесно-чесно!

Я зробив вигляд, що повірив.

Але на наступний день сплив ще один цікавий факт. Виявляється, Світлана забула у Микити свої окуляри. Ну яка короткозора людина знімає окуляри, коли дивиться фільм?

Скільки після цього я не питав Світлану, вона говорила, що нічого не було. Тільки поцілунок. Тоді я вирішив поставити це ж питання Микиті.

Як у фільмах, ввалився до нього і з порога звинуватив, що той спав з моєю дівчиною. Микита навіть не віднікувався. Так, вони провели ніч разом, але почуттів між ними немає ніяких, чисто по п’яні захопилися один одним.

Вийшовши з квартири Микити, я відправив Світі повідомлення:

“Микита мені все розповів”.

Вона кинулася мені дзвонити. Казала, що зробила помилку, що любить тільки мене, а з Микитою сама не знає, як так вийшло. Просила не руйнувати наші відносини, адже ми можемо бути дуже щасливі.

І я розгубився. Вперше в житті не знаю, що робити. Може, і нерозумно руйнувати тривалі і, як мені здавалося, дуже класні відносини через одну п’яну помилку?

Але з іншого боку, вона наступного разу вип’є зайвий келих вина і зрадить мені ще з кимось. Мені тоді що робити? Записувати імена її випадкових коханців в зошит і зберігати її як сімейну реліквію?

Ось і зараз вона стоїть під дверима моєї квартири. Я чую, що вона плаче. Ціна питання: відкрити їй двері. І як же я цього хочу. Але щось зупиняє мене. Може, інстинкт самозбереження?

За матеріалами

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!