Якщо ти на 2 хвилини зробиш паузу і прочитаєш, то коли-небудь це врятує тобі життя!

Якщо ти на 2 хвилини зробиш паузу і прочитаєш, то коли-небудь це врятує тобі життя!

 

Більшість населення не мають хороших знань про надання першої медичної допомоги. Через цю необізнаність та байдужість кількість смертей зростає щороку. Також це стосується і серцевого нападу.

Навіть на курсах з надання першої медичної допомоги не приділяють цьому увагу. Тому ми для вас підготували інформацію, яка здатна спасти життя.

Сьогодні ми вам розповімо, що робити, якщо відчуваєш симптоми серцевого нападу на собі.

Ознаки серцевого нападу

Під час серцевого нападу відмирає частина серцевого Мяла, до якої не постачається достатня кількість крові. Основною причиною цього є стрес. Основними симптомами є поява болю в ділянці грудей, що віддає в шию, горло, руки. Такий біль має тривалий характер і може бути тупий, колючий, але найчастіше нагадує печіння.

Також все це може супроводжуватися нудотою, задишкою, запамороченням та виділенням холодного поту на обличчі.

При цьому людина має всього лиш декілька хвилин, перед тим як втратити свідомість. Тому не потрібно впадати в паніку, а якомога швидше надати собі першу медичну допомогу.

Спершу обов’язково викличте швидку допомогу або попросіть оточення про це.

Виграти трішки часу допоможе кашель за певною методикою. Головне не впадати в паніку та не піддаватися страху, адже це може лише порушити дихання і погіршити ситуацію. Якщо є така можливість, потрібно сісти або прилягти, але стежити, щоб голова була піднята. Звільнити шию від одягу

Починайте кашляти, але повільно без різких рухів. Робіть вдихи між кашлем. Усе це сприяє руху діафрагми. Кашель і вдихи мають бути тривалими та глибокими. Глибокий вдих, на видиху кашель. Це допоможе наситити серце киснем і відновити серцевий ритм. Глибокий вдих і кашель на видиху повинні повторюватися кожні 2 секунди без перерв і зупинок, аж до приходу медичної допомоги.

Якщо є така можливість, то можна прийняти 0,25 грама аспірину і 0,5 мг нітрогліцерину. Ці препарати перешкоджають блокуванню артерій. Ні в якому разі не можна вживати препарати, які містять кофеїн.

Бережіть себе! Ця інформація є надзвичайно корисною і може зберегти життя!

А ви знаєте, як надавати першу допомогу при серцевому нападі?

Джерело:ohlyad-svity.pro

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!