ЯК ЗМЕНШИТИ ЖИВIТ: ПРОЧИТАЙТЕ ЦІ 5 РЕКОМЕНДАЦІЙ І СПРОБУЙТЕ ВРАХОВУВАТИ ЇХ ЩОДНЯ ПРОТЯГОМ ХОЧА Б 6 ДНІВ

ЯК ЗМЕНШИТИ ЖИВIТ: ПРОЧИТАЙТЕ ЦІ 5 РЕКОМЕНДАЦІЙ І СПРОБУЙТЕ ВРАХОВУВАТИ ЇХ ЩОДНЯ ПРОТЯГОМ ХОЧА Б 6 ДНІВ

Мати гарний, плоский живіт мріє кожна жінка. На жаль, саме ця зона у багатьох є проблемною. Але змінити ситуацію в ваших силах.

Прочитайте ці 5 рекомендацій і спробуйте враховувати їх щодня протягом хоча б 6 днів. Ви переконаєтеся, що швидко зменшити об’єм талії – це реально!

Як швидко схуднути?

Виключіть сіль.Не потрібно постійно солити їжу. Переставши робити це, ви помітите, як живіт і боки почнуть танути!

Надлишок солі затримує рідину в організмі і в цілому уповільнює обмін речовин. Використовуйте сіль зрідка. Для смаку додайте різні спеції і трави.

Також якщо ви не будете постійно солити страви, то будете наїдатися меншою кількістю їжі. Обмежте споживання цього продукту, і ви помітите позитивні зміни!

Зменшіть споживання вуглеводів. Не потрібно зовсім відмовлятися від вуглеводів, але зменшити їх споживання – під силу кожному. Їжте більше білкової їжі і овочів. Вже через 6 днів ви побачите результат.

На що потрібно налягати: яйця, сир, сир, горіхи, нежирне м’ясо, риба, овочі, нешліфований рис. А ось від картоплі, макаронів, хліба варто відмовитися.

Пробувши на такій дієті деякий час, ви помітите істотне зменшення обсягів талії.

Їжте правильні фрукти. Проведіть 6 днів, вживаючи велику кількість фруктів, і ви зможете вивести з організму шлаки і зайву рідину. Пару сантиметрів в області талії гарантовано підуть.

Головне – вибрати правильні фрукти. Не їжте у великих кількостях банани, фініки, курагу, родзинки. Віддавайте перевагу ананасу, ківі, груш і особливо грейпфруту.

Забудьте про гостру їжу. Гостра їжа сприяє виділенню більшої кількості шлункового соку, ніж зазвичай. Це означає, що така їжа стимулює апетит. Тому на час дієти про пекучі приправи слід забути.
Хоча деякі спеції і прянощі сприяють схудненню, вага все одно дуже швидко повернеться.

Ніяких консервантів. Алкoгoль, цукор, оброблена їжа з різними консервантами не тільки шкідливі, але і з часом відкладається у вигляді жирових відкладень на животі і боках.

До речі, алкoгoль – дуже калорійний продукт і зупиняє процеси відновлення і росту м’язів. Тому його варто виключити.

Якщо ви протримаєтеся хоча б 6 днів на цій дієті , то явно помітите позитивний результат. А головне – ніяких ризиків для здоров’я!

Опубліковано 16 грудня 2018

Джерело:intermarium.news

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!