“Я зверху залізла”: Тетяна Чорновол призналася, як залізала на ліжко Януковича

“Я зверху залізла”: Тетяна Чорновол призналася, як залізала на ліжко Януковича

Народнuй депутат VIII склuкання Тетяна Чорновол розповіла у прямому ефірі телеканалу НАШ, як спала на ліжку у екс-президента України Віктора Януковича.

“Я вам скажу більше, я насправді взяла у Януковича шапку. Шапка з нашитими золотими літерами “президент України”. Вона в мене є, правду скажу. Я навіть спала на ліжку Януковича, я зверху залізла”, – сказала Чорновол.

У коментарях під відео запису програми українці накинулись на скандальну екс-нардепку з критикою.

У цьому ж ефірі Чорновіл влаштувала перепалку з екс-депутатом Михайлом Добкіним. Конфлікт почався під час обговорення подій на Майдані.

“Нас було не так багато на тому Майдані, так, ми ризикували життям, ми ледь не загинули. Ми врятували цю країну від режиму Януковича, ми відкрили кордони з Європою, змогли своїми малими силами протистояти російській агресії. І тепер що? Тепер ми виснажені цією боротьбою”, – почала Чорновіл.

“У поважаючої себе країні ворогів і зрадників не розстрілюють, це благородна кара, для цього є мотузка і мило, але я Вам цього не бажаю. Жилети закуплені вами ж, які пробиваються кулею пістолетної, кому ви розказуєте? Ви навіщо це все говорите, да вам потрібно голову заховати в пісок і вуха свої не показувати”, – відповів Добкін.

“Добкін, ти перед ким бикуєш? Чому мій чоловік загинув, захищаючи твій зад, а не ти там загинув? Чому ти не захищав мене і мою сім’ю?”, – сказала Чорновол.

“Тому що мізків у тебе як у курки”, – додав Добкін.

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!