“Я втомився сидіти в Польщі”: Колумбійський шеф-кухар та український ведучий Ектор Хіменес-Браво повернувся до України.

“Я втомився сидіти в Польщі”: Колумбійський шеф-кухар та український ведучий Ектор Хіменес-Браво повернувся до України.

Кухар зупинився у Львові та прямує до Києва.

Колумбійський шеф-кухар та український ведучий Ектор Хіменес-Браво повернувся до України.

Останнім часом він перебував у Польщі, де волонтерив та допомагав українським переселенцям. Втім, як повідомив Хіменес-Браво на сторінку своєї сторінки в Instagram, він дуже хотів назад в Україну:

“Я втомився сидіти в Польщі. Я більше так не можу. Їду до вас. Попри це ми продовжуємо допомагати біженцям у Польщі. У нас дуже багато планів, як допомогти людям, які були змушені виїхати”, — зазначив Ектор.

В Україні Хіменес Браво зупинився у Львові, де вперше провів ніч у бомбосховищі. Він також показав, як у підвалах проводять час діти:

“Сьогодні я вперше ночував у бомбосховищі. Я плачу, коли уявляю, що переживають люди в окупованих містах. Діти – грають. Вони мають розвиватися, читати книги, розвивати Україну в майбутньому. А через російські бомби їм доводиться сидіти в укритті”, – сказав Хіменес-Браво.

Зараз кухар прямує до Києва. Він освідчився Україні у коханні:

“Я щохвилини, кожен день дуже сумував. Я знаю цей звук сирени, щоночі, жахливий, але Україна – ти найсильніша країна. Весь світ тебе дуже любить, і я теж. Я тут, з вами! Моя дорога Україна, люблю тебе!” – сказав кухар.

tsn.ua

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!