Я відчула себе по-справжньому жахливо! Медсестра відкрила таємнuцю, як позбутися від кісточки на нозі…

Я відчула себе по-справжньому жахливо! Медсестра відкрила таємнuцю, як позбутися від кісточки на нозі…

Пам’ятаю, як одного разу на уроці біології відчула себе по-справжньому жахливо. Ми вивчали щось пов’язане з генетикою, і вчителька розповідала нам про те, які генетичні захворювання передаються у спадок …

В якості яскравого прикладу вона навела кісточку на нозі. Збільшена кісточка, негарна і хвороблива, як детально розписувала викладачка, передається у спадок по жіночій лінії. Якщо у вашої мами або бабусі було таке захворювання — напевно воно є і у вас ….

Моя мама завжди страждала від цієї проблеми. Воно й не дивно, вона пропрацювала 30 років операційною медсестрою, постійно була на ногах. Коли вчителька розповідала про генетику, я відразу ж згадала мамині багатостраждальні ноги і подумала: невже у мене будуть такі ж? Діти завжди досить вразливі, а я так майже розплакалася прямо на уроці.

Як прибрати кісточку на нозі

Вчителька біології виявилася права лише частково. У спадщину передається форма стопи, схильність до деформації і зростання кісточки. Якщо доглядати за стопою, носити правильне взуття, не навантажувати стопу сильно, стежити за вагою тіла, не замерзати, то все буде в порядку.

Іноді у мене болить кісточка на нозі. Вона збільшена, хоча набагато менша, ніж у мами. Все через тісне і незручне взуття, яке я носила в дитинстві. Поскаржилася мамі на біль в кісточці, і ось що вона мені підказала робити. Так роблять медсестри у них в лікарні, більшість з них страждають від цієї проблеми.

масляний розчин для місцевого застосування «Хлорофіліпт»

«Димексид» вата для компресу шприц 5 мл, пластиковий стаканчик або будь-яка інша ємність для приготування розчину

Застосування

1. Візьми шприц і набери 3 кубика масляного розчину «Хлорофіліпт». Вилий рідину в пластиковий стакан або будь-яку іншу чисту ємність. 2. Далі набери 1 кубик «Димексиду» і змішай препарат з «Хлорофіліптом». 3. Нанеси лікувальну суміш на ватний тампон і помісти на кісточку. Цю процедуру слід проводити вранці і ввечері, тримати компрес потрібно 15 хвилин.

Якщо кісточка на нозі росте і ти часом відчуваєш біль і дискомфорт в цій ділянці, неодмінно спробуй цей рятівний рецепт. Зробивши такий компрес ввечері, вже на ранок відчуєш полегшення! Все завдяки чудотворній протизапальній дії препаратів.

У тубдиспансері, де до сих пір працює моя мама, «Хлорофіліпт» взагалі вважається ліками «від усього». Ним полощуть горло, лікують шкірні захворювання, лікарі радять один одному препарат немов панацею.

Я випробувала на власному досвіді його дію і дуже задоволена!

Джерело

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!