“Я ще вчора про це писав…” – Нові подробиці жахлuвого вбuвства Марійки Борисової на Херсонщині… Висновки робіть самі…

“Я ще вчора про це писав…” – Нові подробиці жахлuвого вбuвства Марійки Борисової на Херсонщині… Висновки робіть самі…

Нові подробиці жахливого вбивства семирічної Марійки Борисової у селі Щасливе на Херсонщині:

Вчора, 11.03.2021, я написав пост, у якому вказав на дуже дивні нестиковки у цій справі, найголовніші з яких — неспроможність 10-річного брата пояснити як, куди і коли поділася його сестра, а також те, що тіло виявили на п’ятий день в сараї одного з обійсть, хоча до того саме село прочісували двічі, а сарай тричі.

Нові обставини, сподіваюсь, наблизять всіх нас до встановлення істини. Отже:

📌За словами місцевих мешканців села Щасливе, мати Марійки зловживає алкоголем, а батько наркотиками. Я не можу це стверджувати, проте якщо глянути будь-який сюжет за участі матері, то видно, що п’є…

📌 В матеріалі «Главреда», окрім мого посту, згадуються слова місцевого мешканця, який говорить, що дівчинка бігала зустрічати батька на зупинку декілька разів, адже вони з матір‘ю РОЗЛУЧЕНІ, хоч і мешкають в одному селі, то коли він приїжджає, то дає дітям трохи грошей.

📌 Найстрашніший момент: повідомляють, що окрім того, що Марійку задушили — вона була зґвалтована, про що нібито свідчать відповідні сліди у певних місцях… Я вчора писав, що через детектор брехні, окрім батьків і брата, треба прогнати ВСЕ село, і от тепер Нацполіція дійсно підозрює кожного дорослого мешканця як у скоєнні так і у співучасті.

Тепер, як і вчора, зведу одне з іншим, а висновки робіть самі:

Враховуючи нові факти, основним підозрюваним стає батько. Безапеляційно. Розлучений, за словами деяких односельців зловживає наркотиками… То ж що там могло вимкнутись у голові — один Бог в курсі…

Та все одно виникає питання того злощасного сарая: сарай прочісували тричі, прочісувала поліція з собаками, досвідчені Волонтери-пошуковці з Дніпра і Павлограда, а знайшов мішок з тілом господар обійстя сам…

Значить, і господар під підозрою, хоча не відкидаю момент, що тіло могли підкинути. Але чому саме йому…?

Тому треба працювати ще ретельніше: окрім детектора, з‘ясувати градус стосунків між батьком та цим господарем сарая, у обох взяти зразки ДНК та інших біологічних матеріалів і не забувати про матір, бо враховуючи нові факти, які не подають її в позитивному світлі, вона, так би мовити «неблагонадійна».

Сподіваюсь справедливість буде встановлено і ВСІ винні та причетні понесуть якнайсуворіше покарання за вбивство маленької дівчинки.

Назар Приходько

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!