Я хочу щоб кожен, від простого українця до ТОП чиновника зараз усвідомив, що влaдa ніколи не піде ні на який компроміс з РФ бо інакше люди зaкiнчить цю вiйну бeз влaдu

Я хочу щоб кожен, від простого українця до ТОП чиновника зараз усвідомив, що влaдa ніколи не піде ні на який компроміс з РФ бо інакше люди зaкiнчить цю вiйну бeз влaдu

Секретар РНБО Олексій Данілов допускає зупинку у війні РФ проти України, але якщо це буде сприйнято українським суспільством. Інакше, за його словами, українці воюватимуть без участі керівництва країни. Про це він сказав у інтерв’ю The Globe and Mail.

Данілов заявив, що війна закінчиться лише тоді, коли останні російські війська залишать українську територію, зокрема Донбас та Крим. Проте секретар РНБО не відкинув можливості тимчасового врегулювання шляхом переговорів.

“Кінець війни для нас – це повернення всіх наших територій. Чи можлива зупинка у цій війні? Може бути варіант. Але ця зупинка має бути сприйнята нашим суспільством. Якщо це не буде сприйнято, суспільство піде на війну без уряду”, – заявив Данілов.

Водночас зараз жодних серйозних переговорів не проводиться. На питання, як довго триватиме війна, чи затягнеться вона на місяці чи роки, Данілов сказав, що “це питання, на яке ніхто не може відповісти”.

“Ситуація на передовій напружена, складна, і я не з тих, хто вважає російську армію слабкою. У них дуже великі ресурси, і вони привезли їх сюди. Вони мають перевагу в артилерії та важкій техніці. Це не лякає наших воїнів. Ми тримаємо свої позиції. Час від часу ми проводимо контратаки. Але війна все ще триває, і ми далекі від її кінця”, – сказав Данілов.

Він відмовився озвучити втрати у лавах ЗСУ з початку повномасштабної війни, сказавши лише, що втрати України “набагато менші, ніж у противника”.

Джерело

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!