Я довго хворіла, а вилікувалася содою і часником. Цей рецепт буквально врятував мене…

Я довго хворіла, а вилікувалася содою і часником. Цей рецепт буквально врятував мене…

У мене був хронічний бронхіт, емфізема легенів. Зо два рази в рік хворіла на пневмонію і думала, що мені від цього не позбутися ніколи.

Але один чудовий і дуже простий спосіб допоміг не тільки мені, а й багатьом, кому я його рекомендувала. Розповіла мені про нього як приклад зі своєї лікарської практики мила лікарка. І розповідь її запала мені в душу.

У лікарні, де вона працювала, лежали двоє чоловіків з абсцесом легені. Чоловік старшого віку помер, а молодий згасав з кожним днем, незважаючи на всі зусилля лікарів.

Після розбору смертельного результату професор тієї лікарні сказав, що він не може ні в чому дорікнути лікарям, лікування проведено правильно, але стан хворого було запущений.

Тоді моя знайома лікарка попросила дозволу у професора полікувати молодого чоловіка інгаляціями часнику з содою. І отримала добро, незважаючи на те, що у хворого була температура за 40 . Яке ж було здивування, коли під кінець другої доби, під час яких робилися інгаляції, у хлопця знизилася температура до 37,2.

Ось склад інгаляції і як її приготувати:

очистити 6 зубчиків часнику, порізати їх. Налити в маленьку каструлю 1 стакан води і, як тільки вода закипить, кинути туди часник і зменшити вогонь до малого.

Парити на слабкому вогні не більше 5 хвилин. Потім поставити каструльку на стіл, сховатися ковдрою, нагнутися ближче до каструльки, щоб пар ніде не виходив, і тільки тоді відкрити кришку і кинути туди 1 ч. ложку соди.

Інгаляція готова.

Відразу глибоко вдихати не треба, можна сильно закашлятися. Коли звикнете до пару, починайте дихати поперемінно: 2-3 рази вдих через ніс – повільний видих через рот; 2-3 рази повільно вдихати через рот – видих через ніс.

Дихайте, поки зберігається тепло. Потім витріть обличчя від поту під ковдрою, надіньте на голову теплу хустку і швидко в ліжко!

Ефект лікування зводиться до дезінфікуючої і очищаючої дії суміші. Таким же чином я вилікувала свого 6-річного племінника, у якого була важка ангіна з температурою 40,2.

На наступний ранок після інгаляції йому стало значно легше, спала температура, лопнув нарив. Дихати парами часнику з содою можна 2-3 рази на день.

Відходить мокротиння і стан поліпшується, через 2-3 дня нормалізується температура. При запущеній хворобі на лікування потрібно днів 10.

Лікуйтеся на здоров’я!

Повне або часткове копіювання категорично заборонене!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!